Nováček v Kriminálce Pidrmanová: Bojím se vlastní nešikovnosti!

Už tuto neděli 14. září pokračuje na obrazovkách televize Nova premiérová čtvrtá řada seriálu Kriminálka Anděl. Diváci v seriálu nově vídají i herečku Janu Pidrmanovou, která rozšířila tým kriminalistů coby mladá vyšetřovatelka Lída Rysová. „Je tu fajn parta. Nejvíc se na natáčení nasměju s Davidem Švehlíkem, to mi občas tečou slzy smíchu,“ prozradila herečka.


Kriminálka Anděl patří mezi seriály se spoustou náročných scén, Jana Pidrmanová se k nim staví s odhodláním. „Do nebezpečných kaskadérských scén bych šla, ale musela bych si být jistá, že jsem stoprocentně jištěná ze všech stran. Zároveň se ale bojím vlastní nešikovnosti. Nejsem úplně sportovní typ, občas mi třeba podklouznou nohy, tak snad si během natáčení nějak neublížím a všechny scény projdou v pohodě,“ vysvětluje Jana.


Lída Rysová je sympatická impulzivní mladá žena vybočující z průměru, s prořízlou pusou a výborným analytickým úsudkem, která si chce prosadit svou; přesto však ráda pomáhá druhým. Překvapuje novými přístupy, nápady, kdy není čas cokoli vymýšlet. Chytrá osobnost s vlastním názorem. Moderní mladá žena, samostatná v osobním životě i práci. U mužů má úspěch. Je plná energie, proto se ne vždy chová podle pravidel.


Premiérová Kriminálka Anděl pokračuje už tuto neděli 14. září ve 20.20 hodin na Nově. Ve třetím díle budou kriminalisté řešit případ vraždy na kolejích.

Foto: TV Nova