Nová televizní stanice Smíchov

Skupina Nova slavnostně rozbalila dárek, který k Vánocům nadělila svým divákům. Televizní stanice Smíchov přinese neomezenou porci zábavy pro všechny, kdo se rádi baví.


Během večera zavládl Smíchov i na Vítkově, kde se akce konala. Rozbalení dárku se ujal generální ředitel skupiny Nova Jan Andruško, který hostům přiblížil především programové schéma Smíchova a prozradil, na jaké pořady se nejvíce těší: „Jsem konzervativnější divák, určitě se budu dívat na filmové komedie, filmy humorného charakteru, nenechám si ujít kultovní sitcomy. S dětmi brzy naladíme a zvykneme si na pásmo animovaných pohádek pod názvem Smíškové,“ dodává generální ředitel.


Součástí již představené grafiky Smíchova jsou vlajky, které se stejně jako Smíchov vyskytují všude tam, kde se lidé smějí. Protože i během slavnostního večírku bylo o zábavu postaráno a Smíchov tak zavládl i na Vítkově, první vlajka byla slavnostně vztyčena právě na Národním památníku.


Kromě Lucie Borhyové, Michaely Ochotské, Reye Korantenga, Petra Suchoně a Michala Hrdličky se na akci zasmáli Ivan Mládek s Janem Mrázkem, Luděk Sobota, Václav Kopta, Jiří Mádl, Jakub Štáfek a mnoho dalších.

Foto: TV Nova