Nejnovější Partička bude plná emocí!

Nejnovější Partička bude plná emocí. Můžete se těšit na Michalovu pomstu, nečekané odhalení, kontroverzní způsob výuky ve školách nebo letní vášeň přetavenou v poezii v klasickém stylu těchto čtyř Cool básníků.


Úvodní Reklamace bude pro Michala velmi osobní záležitost. Kdo se díval na Partičku minulý týden, určitě si pamatuje na Geňova kominíka, který dohnal úlisného moderátora k čirému zoufalství. Michal si šanci na odplatu náležitě vychutná v kostýmu arabského prodavače koberců, ke kterému Geňa přijde reklamovat rogalo. A bude k tomu potřebovat víc než Pár slov, která budou následovat.


Hra Zdrobněliny bude sondou do lidské duše. Konečně všichni pochopí, že pod drsnou skořápkou jsou profesionální kickboxeři vlastně prima lidičky a že mají srdíčka na správném místě.
Blíží se září a s ním i první školní den. Geňa s Ondrou při hře Správně – nesprávně třeba ukážou, jak by nemělo vypadat zkoušení před tabulí. I když kdyby zkouška spočívala ve vyšňupání kokainu z lavice společně s profesorem, možná by se děti do školy konečně těšily.


Letní teploty nutí ženy odhalovat mnohé, což v těchto dnech inspiruje mnoho mužů. Nejinak je tomu i u Partičky, která společnými silami složí Ódu na ženské tělo při hře Poezie. Zařadí se tak po bok klasiků české milostné poezie. Ani Karel Hynek Mácha by nedokázal najít lepší a barvitější rýmy na slova necky nebo bunda.
Byl pozdní večer (21.50), šestadvacátý srpen, nebyl máj, byl Partičky čas.

Partička
26. srpna 2013
21.50 hodin
Prima Cool

Foto: TV Prima