Na televizní obrazovky míří nový pořad Ano, trenére!

Osmidílná fotbalová reality show, ve které respektovaný trenér František Straka navštíví několik českých fotbalových klubů a pokusí se v nich zlepšit úroveň, míří na obrazovky TV Prima. Na první díl, který nás zavede do severomoravské vesnice Holasovice, se diváci mohou těšit už ve čtvrtek 22. října ve 21.35 hodin.

AT_Holasovice_0262
František Straka fotbalovým týmům pomáhá zlepšit výkonnost a tréninkové metody. Každý díl ukazuje příběh jednoho konkrétního klubu. Současně se renomovaný trenér nechá pozvat i do domovů hráčů, aby zjistil, zda, a případně jak, tento velký sportovní koníček ovlivňuje život rodin venkovských fotbalistů. Seznámíme se tedy i s manželkami, přítelkyněmi a fanynkami, bez kterých by fotbalisté nemohli podávat své výkony.
Nejdříve František Straka navštíví zápasy všech týmů se skrytou kamerou. Na druhé, oficiální návštěvě už společně s týmy rozebere tréninkové metody a ukáže hráčům největší chyby a omyly.

+AT_Holasovice_9849
„Co mě nejvíc pozitivně překvapilo u všech týmů, kde jsme natáčeli, bylo nadšení a snaha dělat fotbal i v těch nejnižších soutěžích na dobré úrovni – s nasazením a elánem, byť ve skromných podmínkách. A to byl i cíl našeho pořadu,“ řekl František Straka.
V pořadu Ano, trenére! se hraje o hodnotné ceny. Pokud tým dokáže splnit předsevzetí, dostane odměnu v podobě vylepšení zázemí – přestavba, vymalování klubových prostor, modernizace šaten nebo si dopřeje nějaký fotbalový zážitek.

Foto: TV Prima