Co to vyvádí Pepa Carda s Martinou Hudečkovou?

Hedvika a Ludvík, které hrají v primáckém seriálu Cesty domů Martina Hudečková a Josef Carda, jsou vtipný pár nejen před kamerou, ale i v civilu. To dokázali při společném focení pro časopis Glanc, během kterého vymýšleli jednu vtipnou pózu za druhou. A to předtím oba shodně tvrdili, jak focení nesnášejí.

CD 11
Martina s Josefem tvoří v Cestách domů pár, kterému fandí hodně diváků. On hraje vozíčkáře, který si neváhá dělat legraci i ze svého zranění, ona zase ráznou ženu, která se s ničím nepáře. Oba už od života nic moc nečekali a našli jeden druhého. Martina Hudečková a Josef Carda se znají z dabingu a před kamerou spolu taky nestojí poprvé. „Nejdřív hrál Pepa šéfa a já jeho podřízenou. Pak jsme hráli sourozence a v Cestách domů jsme se dopracovali až k partnerům,“ vysvětluje Martina. Během rozhovoru si vtipně nahrávají, čímž dokazují, že mají stejný smysl pro humor. Myslí si, že by mohli tvořit dvojici i ve skutečnosti? „Myslím si, že ano,“ odpovídá okamžitě Josef. „To je tak hezké slyšet. Ale i já jsem přesvědčená o tom, že nemít každý svého partnera, my dva bychom si rozuměli. Občas stačí, když na sebe hodíme jen pohled a hned víme, co si ten druhý myslí. Na Pepovi obdivuju klid. Zatímco já bych kolikrát už dávno vybouchla, Pepa mi pohledem vysílá signál, ať vydržím,“ směje se Martina. „Na Martině mě baví, že si sama ze sebe umí udělat legraci, umí se shodit,“ říká Josef. „Než aby mě urazil někdo jiný, raději to udělám sama,“ vysvětluje svou taktiku Martina.

CD 1
Stejně sarkasticky herečka glosuje i své zkušenosti s focením. „Momentka mi málokdy sluší, a když udělám nějakou pózu, je vidět, že je naaranžovaná. Takže mně není pomoci. Znám spoustu žen, které mají osobně obrovský šarm, ale fotografie ho zdaleka nevystihne. Což je určitě i můj případ,“ vtipkuje Martina.
„Ale tohle focení pro Glanc mě bavilo,“ přiznal Josef a Martina s ním souhlasila.

Foto: TV Prima