Na obrazovky se vrací legendární Pobřežní hlídka!

Hned dva seriály přicházejí se začátkem dubna na obrazovky televize Nova Cinema. Jeden z nich je seriálovou legendou, druhý pak úplnou novinkou, která potěší fanoušky sci-fi. Už od úterý 3. dubna v 17.55 hodin uvidí diváci americký seriál Pobřežní hlídka s Pamelou Anderson a Davidem Hasselhoffem v hlavních rolích. Ve čtvrtek 12. dubna v 17.05 hodin pak v české premiéře startuje scifi seriál Flash Gordon.


Pamela Anderson v červených plavkách nedá spát milionům mužů a ještě u toho stihne s Davidem Hasselhoffem zachraňovat životy na plážích v Malibu! Na obrazovku se vrací legendární seriál Pobřežní hlídka! Odstartuje už zítra 3. dubna a krásní, mladí, opálení a ještě jednou krásní plavčíci a plavčice budou zachraňovat tonoucí každý všední večer od 17.55 hodin.


Tento dnes již kultovní seriál sleduje, jak se hlavní hrdinové vyrovnávají s náročnou prací záchranářů, kdy musejí bojovat nejen s neplavci nebo nepřízní počasí, ale někdy musí vzít zákon do svých rukou. S téměř 1,1 miliardou diváků je podle Guneissovy knihy rekordů Pobřežní hlídka nejsledovanějším seriálem všech dob.


O týden později, ve čtvrtek 12. dubna, startuje česká premiéra sci-fi seriálu Flash Gordon, který budou moci diváci sledovat vždy od pondělí do čtvrtka v 17.05 hodin. Americký sci-fi seriál z roku 2007, který volně navazuje na stejnojmenný komiks a obsahuje prvky z několika předešlých adaptací včetně známého britského filmu z roku 1980.


Steven »Flash« Gordon (Eric Johnson) žije s matkou v Marylandu bez svého otce, který zemřel při záhadné nehodě. Stevena ovšem sleduje bývalý asistent jeho otce, výstřední vědec Dr. Hans Zarkov (Jody Racicot), který objeví trhliny v prostoru umožňující cestování mezi Zemí a planetou Mongo. Flash se tak dostane společně s bývalou přítelkyní Dale (Gina Holden) na neznámou planetu. Na ní vládne nemilosrdný diktátor Ming (John Ralston) kontrolující zdroj pitné vody na celé planetě. Jeho dcera, princezna Aura (Anna van Hooft), se vydává na Zemi za uprchlým Stevenem v doprovodu Baylin (Karen Cliche), nájemné vražedkyně z Monga…

Foto: TV Nova