MTV Backstage Live přenese diváky do zákulisí Česko Slovenské SuperStar

Deset minut, nabitých emocemi, bude možno na MTV zhlédnout již několik minut po skončení přímého přenosu vyřazovacích kol Česko Slovenské SuperStar na naší televizi Nova a slovenské televizi Markíza. Každé pondělí od 21.25 hodin se budou moderátoři MTV Backstage Live Hanka Zajíčková a Dominik Turza naživo ptát vyřazených i postupujících soutěžících na čerstvé dojmy, emoce a nejžhavější drby! Na první finálové rozhodnutí se mohou diváci těšit již v pondělí 11. dubna 2011 večer.


V rámci svého pořadu Backstage Live bude MTV již pár minut po skončení přímého přenosu na Nově a Markíze vysílat bezprostřední reakce vyřazených soutěžících, šťastných postupujících nebo komentáře a dojmy poroty a moderátorů. První finálové rozhodnutí čeká soutěžící již v pondělí 11. dubna od 20 hodin na Nově a Markíze, přímý přenos Backstage Live pak od 21:25 hodin na MTV.
To ale není všechno! Pokud diváci natočí krátké vtipné video, získají jedinečnou možnost objevit se na obrazovkách MTV a na obří obrazovce přímo na hlavním pódiu Česko Slovenské SuperStar (na snímku). Video se dvěma až čtyřmi otázkami pro kteréhokoli z porotců či moderátorů je třeba nahrát na mtv.nova.cz/videodotaz. MTV následně vybere ty nejvtipnější, pustí je na obrazovku na hlavním pódiu a do vysílání MTV Backstage Live. Diváci se tak budou moct přímo zeptat například moderátorů Leoše Mareše, jestli si na SuperStar nepřipravil další speciální obleček ala Lady Gaga, a Tiny, zda se třeba nechystá stěhovat do Prahy. Gábina Osvaldová možná díky tomu prozradí, co je její největší vášní, Helena Zeťová, kde všude má tetování, Paĺo Habera, kolik má doma kytar, nebo Rytmus, proč si říká Král.


A do třetice všeho dobrého – od chvíle kdy na Nově padne rozhodnutí o vyřazení mohou diváci MTV v rámci online diskuze, která bude spuštěna od prvního finálového kola 11. 4. 2011 na stránkách www.mtv.cz, pokládat otázky soutěžícím. Nejlepších pět otázek, dle výběru MTV, bude v přímém přenosu položeno vyřazenému soutěžícímu a šťastným postupujícím prostřednictvím našich moderátorů Hanky a Dominika.

MTV Backstage LIVE
Od 11. dubna 2011 každé pondělí ve 21.25 hodin (premiéra) a každou středu, pátek a neděli ve 21 hodin (repríza)

Foto: TV Nova