Mladší o pár let již za víkend!

Paní Ladislava Ježová věnuje téměř všechen čas butiku se spodním prádlem a svým stálým zákaznicím. Když nepracuje v obchodě, jezdí po veletrzích. Kvůli tomu o sebe docela zapomíná pečovat. Proč se ji rozhodli zaměstnanci natočit v práci skrytou kamerou a zaslat nahrávku do omlazovací show? A jak na takové překvapení paní Ladislava zareaguje?

Paní Ladislava pracuje od rána do večera. Letitá fyzicky i psychicky náročná práce v butiku zanechala stopy na jejím vzhledu. A protože si zaměstnanci paní Ladislavy pamatují, jak dříve vypadala dobře a svěže, rozhodli se zasáhnout. Tajně ji natočili v práci a video zaslali Sabině Laurinové. Připojili pochopitelně také žádost, aby si pro jejich šéfovou přijela. Jak paní Ladislava zareaguje, až se v butiku objeví natáčecí štáb?

Když měla paní Ladislava více času, své vizáži se věnovala velmi ráda. Před dvanácti lety si dokonce nechala udělat silikonová prsa a myslela si, že jejich krásný vzhled vydrží navždy. Tehdy ještě nešlo o příliš obvyklý zákrok, takže… Proč se mýlila? A jak se k problému vyjádří odborníci z řad lékařů?

Nenechte si ujít poslední díl omlazovací show, tentokrát plný nečekaných překvapení. Již ve čtvrtek 10. března ve 22.15 hodin na Primě.

Foto: TV Prima