Lidi u Coolu žrali červy!

Televize Prima Cool jako každé léto vypravila svůj stan na různé letní festivaly. V rámci programu stanu organizoval moderátor pořadu Těžká dřina Roman Buťa neobvyklé soutěže pro návštěvníky Prima Cool zóny. Největší zájem na festivalu Rock For People sklidilo čistění mobilního záchodu a hlavně požíraní červů.


Už čtvrtým rokem nemůže chybět Prima Cool stan na nejdůležitějších letních hudebních festivalech. Po minulém roce, kdy návštěvníci Cool zóny soutěžili s moderátory pořadu Re‑Play na simulátoru automobilových závodů a mohli si vyzkoušet další hry na bezdotykové herní konzoli, letos Prima Cool přitvrdila. Tento rok cestuje se stanem moderátor pořadu Těžká dřina Roman Buťa a má pro návštěvníky stanu připravené soutěže a hry ve stylu svého pořadu. Na festivalu Rock For People 2012 zaujalo návštěvníky zejména čištění toaletní budky a zápolení v odvážném pojídání červů.

Návštěvníci festivalu se živě zajímali o dění ve stanu a kolem něj. K návštěvě je lákaly hudební sety vybraných DJ´s, bar se specifickou nabídkou nápojů, hraní stolního fotbálku a hlavně pohodlný odpočinek na sedacích pytlích. Když se objevil Roman Buťa, známý z pořadu Těžká dřina, a vyzval k soutěžím s oblíbeným pořadem, začalo být pódium před stanem v obležení. Ze zájemců o první soutěž v čištění Toi Toi budky mohl moderátor vybrat jen dva zájemce. Kasali se, jak jsou odvážní a rychlí. Poté, co jim moderátor zkušeně ze své průpravy pořadem ukázal, co vše bude třeba udělat, začalo zápolení. Výhra byla těsná, jen o jednu vteřinu, a těsno bylo i u budky. Každý z diváků chtěl vidět, jak to vypadá, když po celém dni a noci najedou na festival čety, které »zpracované pochutiny a to, co zbylo z obsahu pivních kelímků« odsají a záchodové budky připraví k dalšímu použití.

Jestliže čištění budek nalákalo velký počet zájemců, při vyhlášení soutěže v pojídání červů nastal u stanu doslova nával dychtivých soutěžících a okolostojících voyerů. Každou odpolední hodinu mohli být vybráni jen dva zájemci, i když se jich na pódium hrnulo mnohem víc. K zápolení mohl přistoupit jen ten, kdo správně uhádl pravidelný vysílací čas některých známých „cooláckých“ pořadů. A vybraní soutěžící byli skutečně otrlí. Nejdříve museli držet kroutící se larvy kovaříka nerozkousané v zavřené puse. Po jedné minutě červího šimrání na jazyku se pak stal vítězem ten, kdo podlouhlé zajatce nejrychleji rozkousal a snědl.

Výherci za svou odvahu a soutěžní výkony ocenil nejen obdivný řev publika, ale také Roman Buťa, a to několika různými výrobky (župan, ručník apod.) z kolekce oblečení a doplňků s názvem Represent Cool. Kdo nevyhrál nebo si jen chtěl obohatit sbírku zajímavého oblečení, mohl si vedle Cool stanu ve stánku firmy Represent výrobky, které výherci obdrželi, koupit.


Další klání s Těžkou dřinou v rámci programu Prima Cool stanu se uskuteční na festivalu Hip Hop Kemp od 16. do 18. srpna.

Foto: TV Prima