Láska bolí – nový seriál autorky Sexu ve městě

Romantická antologie od Cindy Chupackové (Sex ve městě, Raymonda má každý rád) se věnuje lásce, randění, sexu a manželství. Každá epizoda je rozdělená do tří vzájemně propletených příběhů, které se točí kolem nějakého vztahového momentu. Děj spojují pouze tři hlavní hrdinové. Annie je osamělá mladá Newyorčanka. Přátelé už všichni zapluli do manželských přístavů a ona jako náhradní matka nosí dítě své sestry a švagra. Podaří se jí najít spřízněnou duši? Nenechte si ujít první díl seriálu Láska bolí již příští středu 5. září ve 23.25 hodin na Prima love.


Manželé Colleen a Judd zase žijí ve Venice Beach a mají vlastní řádku starostí. Judd se ocitne vedle svého největšího idolu Jennifer Love Hewittové (hraje samu sebe) v letadle a s posvěcením manželky se ji dojemně nešikovně pokouší sbalit.
Epizodní postavy přinesou nový pohled na situace, do kterých se hrdinové dostávají. Láska nás totiž nutí dělat úplně šílené věci. Jeden příběh je o tom, jak se chlapík snaží konkurovat vibrátoru své přítelkyně, jiný zase o postarším manželském páru na návštěvě u homosexuálního syna. Další žena předstírá, že je panna, aby sbalila vytipovaného partnera. V seriálu se v netypických rolích objeví nespočet celebrit. Můžeme se těšit na herce jako Craig Robinson, Lindsay Price, Michelle Trachtenbergová, Christopher Gorham, Beau Bridges, Eddie McClintock nebo Pamela Adlonová.

Herci
Becki Newtonová (Annie)
Becki se narodila v kyrgyzstánském Biškeku, když tam její rodiče pracovali, ale vyrostla v Connecticutu. Proslavila se rolí Amandy Tanenové v americké verzi Ošklivky Betty, kterou hrála v letech 2006 až 2010. Objevil se zde i její starší bratr Matt. V sedmé sérii sitcomu Jak jsem poznal vaši matku si zahrála Quinn, která chodí s Barneym. S manželem Chrisem Diamantopoulosem se potkala v newyorském metru a mají syna.

Greg Grunberg (Judd)
Nejvíce ho proslavila role Matta Parkmana v seriálu Hrdinové. Je ženatý a má tři děti. Nejstarší syn Jake trpí epilepsií, proto se Greg začal aktivně věnovat charitativním organizacím, které zvyšují povědomí o neurologických poruchách a sbírají peníze na jejich výzkum. Založil celebritní kapelu Band From TV, ve které hraje na buben. Dalšími členy jsou Hugh Laurie (klávesy), James Denton (kytara), Jesse Spencer (housle), Adrian Pasdar (kytara), Scott Grimes (klávesy) a Terry Hatcherová (zpěv). Greg kamarádí s režisérem J. J. Abramsem, který ho rád obsazuje do svých projektů.

Constance Zimmerová (Coleen)
Je známá hlavně ze seriálů Vincentův svět a Kauzy z Bostonu. Pochází ze Seattlu a do herectví se zamilovala na střední škole. Hrála v Aktech X, Babylonu 5, Felicity nebo v Joan z Arkádie. Hodně se angažuje v boji proti AIDS a organizuje benefiční akce pro mnoho charit. Má dceru a nedávno se za jejího otce vdala.

Láska bolí
Série medailonků o lásce a o tom, jaké šílenosti nás nutí dělat.
Originální název: Love Bites
USA 2010–2011, Universal
Žánr: dramedy
Série: 1.
Premiéra / repríza: premiéra
Počet epizod: 8
Délka epizody: 45 minut
Tvůrci: Cindy Chupacková
Postavy / herci: Annie Matopoulosová / Becki Newtonová, Judd / Greg Grunberg, Coleen Rouscherová / Constance Zimmerová, James Feeney / James McDonald

Foto: TV Prima