La Gioia dobývá hitparádu prodejnosti

Pouze patnáct dní stačilo novému studiovému albu Per Te (Pro tebe), slovenského pop operního tria La Gioia k tomu, aby se dostalo z nuly rovnou na 22. místo řebríčku TOP 50 nejprodávanějších titulů v České a Slovenské republice za uplynulé období. O pět příček si polepšilo také první studiové album La Gioia, které poskočilo na 25. místo. Vše tedy nasvědčuje tomu, že pánové z La Gioia s novým titulem aspirují na zisk zlaté desky.


Zpráva o úspěchu novho alba tria La Gioia potěšila i zástupce hudebního vydavatelství Global Music, které vydání CD Per Te zastřešilo. Nadšení jsou i samotní interpeti. „Máme velkou radost a děkujeme všem fanouškům,“ dodal za pěvecké trio jeden z jeho členů, Matej Vaník.


Naplňuje se také přání zlaté slavice a kmotry druhého alba Lucie Bílé, která při křtu a uvedení alba do života uvedla: „Přeji pánům, aby rozdávali radost mnoha a mnoha svým fanouškům.“ Album Per Te byl pokřtěn a tak uveden do života v polovině června v pražském paláci Aventin za účasti kmotrů: Lucie Bílé, Michala Davida a Vaša Patejdla.

Foto: Umělecká agentura Gardes