Křižovatky života: Žárlivost jako zabiják vztahu

Jak to dopadá, když je vztah nahlodaný pochybnostmi a žárlivostí? „Spousta ženských je svému partnerovi nevěrná,“ říká manžel Evy a ospravedlňuje tím své nemístné chování. Nenechte si ujít Křižovatky života již tento čtvrtek 19. prosince ve 21.30 hodin na Primě.


Manžel posedlý kontrolou
ČR 2013. Režie: Ondřej David

Třiatřicetiletá Eva Vocelová žije v Pardubicích s manželem Romanem a dcerami – třináctiletou Janou a jedenáctiletou Annou. Za Romana se provdala hned po škole a zůstala kvůli dětem v domácnosti. Doposud jí to tak vyhovovalo, ale jak dcery vyrůstají a stávají se samostatnějšími, Eva najednou cítí potřebu větší seberealizace. Ráda by nastoupila někam do zaměstnání, a tak začne nějaké místo shánět. Uchází se o místo recepční v jedné reklamní agentuře a práci získá. Když Roman najde doma její pracovní smlouvu, rozzuří se. Žárlí na Evu a už předem pochybuje o její věrnosti. Eva je z chování svého manžela rozčarovaná, chtěla přece vylepšit rodinný rozpočet…


Do práce sice skutečně nastoupí, ale nevydrží terorizování ze strany manžela a po čase končí. Po jedné velké hádce s ním vezme dcery a uteče s nimi ke své sestře. Švagr jí nabídne práci, a tak Eva začíná pracovat jako účetní. Poznává, jaký je život bez manžela – konečně se zase cítí dobře. Roman se ale najednou objeví v autodílně a udělá další velkou scénu. Eva si uvědomí, že jejich manželství už opravdu zachránit nepůjde, a jede si domů pro věci. Roman ji ale surově napadne a Eva končí v nemocnici… Jak dopadne příběh terorizované ženy a muže, jehož žárlivost zapříčinila rozpad manželství? Uvidíte ve čtvrtek 19. prosince ve 21.30 hodin na Primě.

Foto: TV Prima