Jste to, co jíte – Dieta pro ženu za pultem

Optimistická Šárka Košková se už mnoho let trápí nadváhou. Situaci ještě zhoršila nedávná autonehoda, která jí znemožnila milovaný sport. Navíc si paní Šárka otevřela lahůdkářství. Dokáže s pomocí odborníků odolávat každodenním nástrahám vlastního krámu? To vše uvidíte v dalším dílu pořadu Jste to, co jíte.


Šárka Košková trpí značnou nadváhou a častým kolísáním hmotnosti. V kritických chvílích váží bezmála sto kilogramů. Jakou roli v tom hraje její aktuální psychické rozpoložení? Proč má paní Šárka ve skříni dvě velikosti oblečení? A co si o tom myslí doktorka Kateřina Cajthamlová?


Kromě psychiky se na stavu paní Šárky podepsal také její zdravotní stav. Velké problémy začaly především po čelní havárii s kamionem. Operace nohy a následná nemožnost došlápnout na patu připravily Šárku o milovaný sport – především o jízdu na in-linech. Po autonehodě bylo nutné vzdát se předchozího aktivního pohybu, a tak si paní Šárka časem otevřela vlastní lahůdkářství, ve kterém tráví neuvěřitelných šestnáct hodin denně.

Každodenní maraton o přežití je ovšem plný gurmánských lákadel. Dokáže si Šárka odepřít zbožňované chlebíčky, saláty, sýry nebo předsmažené polotovary? Boj ženy za lahůdkářským pultem sledujte již ve čtvrtek 24. března od 21.20 hodin na Primě.

Foto: TV Prima