Jak žijí rodiny ze včerejší epizody Výměny manželek dnes?

V pátek 1. listopadu odvysílala televize Nova desátou epizodu premiérové řady úspěšné reality show Výměna manželek. Jak dopadl vztah Kristýny a Marka? A je rodina Vojáčkových pořád tak spokojená?


Vojáčkovi PO VÝMĚNĚ
Petra na Výměnu manželek vzpomíná nerada. „Nejtěžší pro mě byl ten byt. Nějak jsem se pak vzpamatovala a nejdůležitější pro mě byly ty děti. Celý jejich byt byl takový ponurý, byl chladný. Připadala jsem si jak v jeskyni,“ vypráví Petra. „Myslím, že jsme se s Markem navzájem přetrpěli. Povídali jsme si dost, podle mě je Marek jednoduchej. Není to chlap, je to chlapec. Kristýnu s Markem jsme viděli od natáčení dvakrát a není to naše krevní skupina. Po osmi očích sice jeli každý po vlastní ose, ale co přijeli domů, tak ze všeho sešlo. Kristýna je podle mě člověk, který nechce nic měnit, a budou spolu pořád. A myslím si, že se nemilují. Podle mě se Kristýna Marka bojí a Marek je majetnickej, proto jsou spolu. A je pravda, že Marek Kristýnu vláčel za vlasy po té bytovce. Sáhnout na ženskou je ubohost.“
„S manželem jsme spokojení. Recept je jednoduchý. Komunikace, kompromisy, sex. To všechno k tomu patří. Můj manžel je velkej chlap, vedle kterého se nebojím a nemám k němu jedinou výtku,“ říká Petra.

Čechovi PO VÝMĚNĚ
Rodina Čechových se k aktuální rodinné situaci vyjádřila jen stručně. „Vrátili jsme se k sobě. Jsme šťastní,“ řekl Marek Čech.

Foto: TV Nova