Herečky a moderátorky z Primy prvomájový polibek nepodceňují

Známé primácké herečky a moderátorky vyrazily těsně před 1. májem na nákupy kosmetiky, nenechaly si ujít představení nové řady rtěnek značky Bobbi Brown. To proto, aby měly na prvomájový polibek pod rozkvetlou třešní co nejsvůdnější rty.


Herečky ze seriálu Cesty domů Míla Šplechtová a Tereza Kostková, redaktorka Top Star magazínu Eva Decastelo, moderátorka VIP zpráv Mahulena Bočanová a moderátorka debatního pořadu Partie Lenka Pastorčáková si poslechly tipy od zkušených vizážistek a některé se nechaly i nalíčit.


„Já sem chodím pravidelně, slečny mi vždy vyberou líčidla, která potřebuju pro kameru, od korektoru po rtěnku, která dobře odráží světlo. Rok pak nemusím nic kupovat. V civilu se prakticky vůbec nelíčím. A manžel, když vidí v médiích titulky jako »Sexbomba Decastelo«, z toho má legraci. Říká, že by mě autoři takových článků měli vidět po ránu nenalíčenou a v teplákách. První máj je můj a manželův milovaný svátek, nesnášíme americký Valentýn. Na Petřín nepůjdeme, protože mám alergii, to bychom mohli skončit taky někde na pohotovosti. Ale doma pod třešní na zahradě si 1. máj určitě oslavíme,“ vysvětlovala Eva Decastelo.


„Pokud můžu, třeba na chalupě, nechávám pleť odpočinout, protože za celý rok v divadle a při natáčení si líčení užiju až až. Ale když vyrážím někam mezi lidi, samozřejmě se namaluju, musím, protože trpím kruhy pod očima, které potřebuju zamaskovat. Kosmetiku Bobbi Brown jsem do téhle chvíle neznala, je to mé první setkání s touto značkou. 1. máj budu trávit pracovně, hraju v divadle. Na Petříně jsme s Honzou (manžel Jan Hrušínský – pozn. red.) nebyli už dávno. Ale na zahradě máme třešeň, tak snad pod ní dostanu pusu. A má úplně první pusa? Chodila jsem do druhé třídy, spolužák Pepa Nosek šel o přestávce uličkou, zakopl a pusou upadl na mou pusu. Já do něj byla zamilovaná, tak jsem si to vykládala jako první pusu a nikdy na ni nezapomenu, i když vím, že to byl vlastně omyl,“ smála se Míla Šplechtová.


„Spíš než na rtěnky si v civilu potrpím na lesky. Kde plánuju být na 1. máje, vím, ale neřeknu, na Petříně to ale nebude, tam bude dost nával. První pusu mi dal Michal Suchánek během jednoho natáčení. A první fakt zásadní pusu jsem dostala na Žofíně na lavičce, když jsem byla v prváku na konzervatoři. A ta pusa měla dost nepříjemnou dohru, kterou nemůžu prozradit, ale dost nerada na tenhle okamžik vzpomínám,“ culila se Mahulena.


„Já občas vyrazím ven nenamalovaná, třeba jen tak na procházku s Tondou, ale pokud jdu do společnosti nebo na pracovní akci, samozřejmě se nalíčím. Co mi nesmí chybět v kabelce? Kvalitní rtěnka, pak klíče a mobil. S Toníkem jdeme na 1. máje na charitativní akci, na níž budeme vařit čokoládu, tak jsem zvědavá a moc se těším. Možná to nebyla úplně první pusa, ale vybavuju si jednu, kterou jsem dostala jako desetiletá holka v létě na táboře. Hráli jsme divadlo a já se zamilovala do prince Bajaji. Všichni skandovali pusu, pusu, tak jsme si ji dali,“ vzpomíná Tereza.


„V civilu preferuju spíš lesky než rtěnky, protože mám ráda všechno, co se blyští, tedy myslím v kosmetice. Ale na druhou stranu rtěnka déle vydrží, takže používám i ji. První pusu jsem dostala někdy v první třídě. Protože jsem byla hodně hyperaktivní a jeden klučina se mi moc líbil, tak jsem ho k té puse trochu přinutila. A tím náš vztah skončil. Protože momentálně nemám žádného partnera, nebudu se s nikým líbat pod rozkvetlým stromem. Ale spoléhám na to, že dostanu na 1. máje pusu alespoň od mého táty. Jen si pro ni budu muset dojet až na severní Moravu,“ říká Lenka Pastorčáková.

Foto: TV Prima