Framář hledá ženu – Kdo je tady lovec?

Dámy se probudí do krásného rána na farmách a začnou se rozkoukávat. Většině farmářů začne den už za úsvitu a v hlavě se jim honí, jak své vyvolené zabavit a co nejlépe poznat. Petr Hájek musí s pravdou ven, ale odkládá to, jak jen to jde, zatímco Johana polyká slzy a Adriana nic nechápe. Lenka si udělá s Vlastou výlet do Trutnova, Tereza mezitím připravuje oběd na dvanáctou, přesně jak si poručil Vlasta. Petr Bušák vezme holky na pole, do stáje i na zříceninu, u Břéti se vše točí kolem koní. A Patrik? Hladový a udřený dostane místo oběda osolený štrúdl! Jak se s tím vyrovná, uvidíte v dalším díle reality show Framář hlědá ženu v pondělí 21. března ve 21.20 hodin na Primě.


Vlasta Kadeřábek: Lenka a Tereza
Lenka doprovází Vlastu na každém kroku. Po snídani odjedou do Trutnova, kde má Vlasta nějaké vyřizování, pak spolu zajdou i do kavárny. Tereza dostala za úkol mezitím uvařit k obědu houbovku a zeleninu ze zahrádky. Seznamuje se s místní zvířenou a vrtá jí hlavou, kdy má Vlasta čas na ženu, když večer vyrábí sýry a odpoledne rozorává louku. Je vysoko v horách tak sama, že se dokonce pustí i do vyčištění kadibudky, aby se tam neštítila jít. Boj o Vlastu nevzdává, i když objetí a pusa mezi Lenkou a Vlastou leccos napovídá.

Petr Hájek: Johana a Adriana
Po nočním povídání, navzdory slunečnému ránu, jsou holky trochu nevyspalé, Petr nervózní. Neví, jak se má chovat k Johaně, která zase neví, co si má myslet. Petr by se dnes rozhodl zřejmě jinak, ale jak? Zatím nechce být s žádnou z nich. Špatná nálada zamilované Johany zasáhne i Adrianu, která jde radši do lesa na houby. Večer se chystá velké přiznání; odhodlá se Petr Adrianě říct, že už se s Johanou dříve sblížil a pravděpodobně i uzavřel jednu uspěchanou kapitolu? Jak to dopadne?

Petr Bušák: Jana a Gábina
Petr holkám ukáže stáje a hospodářství. Také jim předvede, jak se pletou koše – jeden totiž od něj nakonec dostane ta, kterou pošle domů. Přitom se jich vyptává na všechno možné. U Gábiny ho lekají čtyři roky studia. A proč u svého internetového profilu na sociální síti napsala, že je zadaná? Janin pes Frodo trojici rozdělí při výletu na zříceninu, což se Janě nelíbí a trochu žárlí, protože Petra s Gábinou ztratí z dohledu. Nebyla by panovačná a nechtěla by do Petrova »panství« vnášet radikální změny? Také víra je pro něj důležitá.

Patrik Čangel: Lenka a Lída
U Čangelů se vstává časně, Patrika čeká sklárna, stavba, ovce. Děvčata proto chtějí svého farmáře uvítat v poledne něčím dobrým a rozhodnou se upéct štrúdl. V prostředí cizí domácnosti ale tápou, kde najdou potřebné suroviny. Nejprve hledají cukr, pak strouhanku. Zdá se, že Patrikovu tatínkovi už s nimi dochází trpělivost. Jak se ale mohlo stát, že Patrik dostal místo oběda nakonec osolený štrúdl, když děvčata poctivě ochutnala z každé dózy?

Břetislav Sucharda: Lenka a Oldřiška
Vůně kávy a vdolků Břéťu postaví na nohy; bylo kafe podle jeho přání? Obě ženy poznají nevidomou instruktorkou Adélu. Oldřiška ještě na koni neseděla, tak ji čeká první »nejkrásnější pohled na svět«. Břéťa přirovnává ovládání zvířete k počítači: ruce jsou klávesy a nohy »enter«. Ale neplete si tak trochu rande s drezurou? Jeho mluvení mlčenlivé Oldřišce vyhovuje. Ani temperamentní Lence to nevadí, stejně by prý puťku sám nechtěl.

Foto: TV Prima