Fenomén Budu na Primě: Divácké zprávy bodují, mají i novou doménu

Díky Diváckým zprávám se už téměř dva roky všem divákům otevírá možnost stát se reportérem TV Prima. Zábavná amatérská videa sleduje stále více diváků a stoupá i obliba hesla »Budu na Primě!«, kterým se diváčtí reportéři ohlašují. Proto televize Prima spustila i samostatnou doménu BuduNaPrime.cz a mobilní aplikaci na platformě YOU.BO, prostřednictvím které je videa možné nahrávat a sledovat.

LOGO divacke_zpravy
Diváčtí reportéři posílají svá videa prostřednictvím jednoduchého přihlášení pomocí sítě Facebook nebo e-mailu. Provozovatelem nových stránek BuduNaPrime.cz je největší český videoportál s krátkými uživatelskými videi YOU.BO, který je majetkově spřízněný s televizí Prima. YOU.BO vyvinulo i vlastní mobilní aplikaci pro chytré telefony, kterou lze nainstalovat na Apple Appstore i na Google Play pod názvem »You.bo«. Prostřednictvím této aplikace je možné vlastní videa jednoduše stříhat a nahrávat přímo do Diváckých zpráv a na portál YOU.BO.

MODERATORI divacke_zpravy
Divácké zprávy jsou součástí zpravodajské hodiny TV Prima od října 2013. Od ledna do června 2015 si »Divošky« pustilo průměrně 551 tisíc diváků v cílové skupině 15+ (průměrný share 15,27%). Jejich obliba a sledovanost stále stoupá, v meziročním porovnání si polepšily bezmála o 90 tisíc diváků (share +2,76 % v CS 15+). Za dobu své existence se odvysílalo téměř 600 relací, což přestavuje zhruba 3 500 videí.
Divácké zprávy moderují Lucie Šilhánová a Tomáš Kraus. Vysílají se denně v 19.40 hodin hned po Krimi zprávách.

Foto: TV Prima

FB_post_chalupari