Vánoční cukroví přijde k vám až ke dveřím

Pečení vánočního cukroví bývá rituálem, který je neodmyslitelně spojený s očekáváním nejoblíbenějších svátků v roce. Jeho příprava je však náročná a zejména zaměstnaným ženám na pracné vykrajování vanilkových rohlíčků v dnešní hektické době často nezbývá čas. Není však důvod o tyto radosti přicházet. S vítanou pomocí proto i v letošním roce přichází Rohlik.cz.

Rohlik04804_vanoce_peceni_obecne (1)

Největší český online supermarket Rohlik.cz má letos, stejně jako v předchozích letech, ve své nabídce všechny potřebné suroviny k výrobě toho zaručeně nejlepšího domácího vánočního cukroví, jehož recepty se liší doslova rodinu od rodiny. Mimo to však svým zákazníkům opět nabídne jak již připravené vánoční těsto, z nějž stačí cukroví pouze vytvarovat a strčit do trouby, tak zcela hotové vánoční cukroví několika druhů.

Rohlik04900_vanocka_stola (2)

Velkým hitem na Rohlíku jsou každoročně hotová těsta na cukroví z poctivých ingrediencí od pekárny Merhaut. Na Rohlíku zákazníci nejraději nakupují těsto na perníčky, linecké nebo ořechové těsto, a vše jim doručíme ještě ten samý den až ke dveřím,“ říká ředitel marketingu Rohlik.cz Rostislav Brzobohatý. Rohlik.cz letos nabídne také široký výběr ručně dělaného cukroví a vánoček z poctivých ingrediencí od předních lokálních pekařství Kabát a Merhaut. „Naším cílem je nabídnout zákazníkům opravdu poctivé cukroví z kvalitních ingrediencí a bez náhražek. V Rohlíku bojujeme za lepší jídlo a chceme našim zákazníkům nabízet výjimečnou kvalitu a čerstvost,“ dodává Rostislav Brzobohatý.

f_img-9922-s

Zákazníci si na Rohlik.cz mohou koupit balíčky s různými oblíbenými druhy cukroví jako jsou linecké, rohlíčky, ořechové či včelí úly a také různé druhy vánoček. Rohlik.cz bude letos navíc nově každý den péct vlastní vánočky z kynutého těsta, a to přímo ve vlastní pekárně. Zákazníkovi tak bude moci doručit čerstvou vánočku do několika hodin po upečení.

f_vanoce2018-eshop-drevo19

Foto: www.rohlik.cz