Skvělé osvěžení v parném létě! Vyzkoušejte míchané nápoje

V horkém létě baží každý z nás po příjemném osvěžení v podobě chutného nápoje. Značka oblíbených, stoprocentně ovocných a zeleninových šťáv Vitaminátor se o Váš pitný režim postará. Aktuálně představuje speciální míchané nápoje Vitaminátor, které si podle barmanského receptu může doma připravit každý. Zpestříte si odpoledne u bazénu nealkoholickým koktejlem Vitaminátor nebo si raději vychutnáte večerní grilování s přáteli s chutným long drinkem, který pozvedne atmosféru? Letní mixování s Vitaminátorem přichází.


Jablečná pohoda
Osvěžující drink Vás v myšlenkách přenese do voňavého jablečného sadu. Jeho příprava je více než snadná – smíchejte 2 dl 100% jablečného Vitaminátoru a přidejte 1 dl perlivé vody. Ochuťte skořicí, citronem a moninem s příchutí grenadina. Pro party verzi přidejte vodku.

Splněný sen
Tento drink Vám připomene nádherný západ slunce na proslulé kubánské pláži Varadero. Vy i Vaši přátelé si jej ideálně vychutnáte na příjemné letní party. Stačí namixovat 1 dl ovocné šťávy Vitaminátor Jablko – Jahoda a 1 dl varianty s ČERNÝm RYBÍZem. Poté přidejte 1 dl Coca Coly a 0,6 dl rumu Božkov. A neodolatelný mix je na světě!

Roztančená jahoda
Tento atraktivní koktejl Vás nasytí nezkrotnou energií. Jeho nealkoholickou variantu ocení sportovci či milovníci adrenalinových zážitků. Alkoholická verze Vás skvěle připraví na protančenou noc v zajetí disko tónů. Výborný drink v tónech zlaté a rudé přichystáte smícháním 2 dl ovocné šťávy Vitaminátor Jablko – Jahoda a 1 dl energetického drinku. Pro maximální požitek nezapomeňte přidat velké množství ledu. Zajímavou obměnu party drinku získáte kombinací s vodkou či tequillou.

Rudé osvěžení
Tato osvěžující bomba nadchne absolutně každého a v parném létě přinese to správné a zdravé osvěžení. Nealkoholický nápoj získáte namixováním 2 dl oblíbené šťávy Vitaminátor Jablko – Červená řepa, 1 dl limonády Fanta a 0,5 dl perlivé vody. Jednou tento jiskřivý drink ochutnáte a už nebudete chtít jiný.

Ovocné a ovocno-zeleninové šťávy Vitaminátor se prodávají v unikátním balení v podobě plastových vaků se speciálním ventilem zabraňujícímu přístupu vzduchu, který zaručuje dlouhodobou trvanlivost. Pro lepší manipulaci je vak umístěn v kartonové krabici. Cena 2litrového balení se pohybuje od 99 Kč, u 3litrového od 139 Kč a u 5litrového od 199 Kč.

Foto: www.vitaminator.cz