Tipy nejen na vánoční dárky z Městských divadel pražských

Divadla ABC a Rokoko nabídnou divákům již tradičně nabitý vánoční program, ale i zajímavé dárky pod stromeček. Na advent naladí návštěvníky už v sobotu 3. prosince, kdy Městská divadla pořádají šestý ročník Vánočního festivalu. Jako každý rok pak v průběhu prosince můžete vyrazit do Divadla ABC na představení České Vánoce spojené s trhy neziskových organizací, hrát se bude i mezi svátky a na silvestra.

ceske-vanoce
Letos hvězdy září pod stromečkem!
Darujte svým blízkým pod stromeček divadlo. Věnovat můžete Volné předplatné na čtyři nebo osm vstupů. Obdarovaný si pak může sám vybrat titul i datum představení a vy se nemusíte bát, že při výběru šlápnete vedle. Navíc prvních padesát kupujících získá k předplatnému na pokladnách divadel ABC a Rokoko zajímavé dárky – poukaz na volný vstup na novou hru QuickGame nebo audioknihu Muž jménem Ove, kterou neopakovatelným způsobem načetl Jan Vlasák.

darkove-poukazy
Darovat můžete i dárkové poukazy, svým blízkým nadělíte dvě libovolné vstupenky na představení, Dámskou jízdu, Herecký kurz pro neherce nebo nově na hravé odpolední workshopy pro děti Divadelní ABCeda.
Advent v divadle
Nákup dárků můžete spojit i s příjemným zážitkem. V Městských divadlech pražských načerpáte vánoční atmosféru v sobotu 3. prosince, kdy se koná Vánoční festival. Na programu jsou čtyři představení s vánoční tematikou, Mikulášská besídka, výtvarná dílnička a trhy neziskových organizací. Na představení České Vánoce spojené s vánočními trhy pak můžete do Divadla ABC vyrazit ještě 17. a 26. prosince. Hrát se bude v obou divadlech i mezi svátky a na silvestra.

letos-hvezdy-zari-pod-stromeckem_vanocni-predplatne-do-divadel-abc-a-rokoko_foto-i-sochorova
Více informací o vánočních dárcích a program divadel ABC a Rokoko najdete na: www.MestskaDivadlaPrazska.cz

Foto: www.MestskaDivadlaPrazska.cz