Show Jana Krause – Dominik Hašek, Berenika Kohoutová a Marika Šoposká a Petr Joo

Hokejová legenda Dominik Hašek, herečky Berenika Kohoutová a Marika Šoposká a vábič zvěře Petr Joo se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. června ve 21.35 hodin na Primě.

kraus
Dominik Hašek – legendární hokejový brankář už několik let investuje milióny vydělané hokejem do vlastních podnikatelských aktivit. V poslední době se soustředí na vlastní nápoj, který pomáhá zvládat stresové situace, ale s klasickými »nakopávacími« energy drinky prý nemá nic společného. Dominik Hašek říká, že po rozchodu se svou partnerkou Libuší Šmuclerovou má čas na to, aby se plně věnoval své firmě.
Berenika Kohoutová a Marika Šoposká – herečky, které vydávají svůj deník plný (ne)skutečných zážitků o tom, jak žijí, co dělají a čím se baví dvě Sedmilhářky. Knihu píšou formou dopisů, které vždy adresuje jedna Sedmilhářka druhé. Vyměňují si tak zážitky, postřehy, přání i trápení ze svého života. Marika je prý systematická, zodpovědná, pracovitá, dochvilná a její život se ubírá správným směrem. Berenika je chaotická, roztěkaná, nedochvilná, líná a její život se každý den změní tak o sto osmdesát stupňů. Přičemž si tyto své vlastnosti mohou kdykoli vyměnit. Velmi často a rády to také dělají. Sedmilhářky mluví nahlas, zlobí, hodně milují, pijí spoustu kafe a taky docela dost vína. Mají stejné oči, stejné kluky (a to doslova!), stejné krémy, stejnou školu, stejné sny, stejnou tchyni a stejnou chalupu.
Petr Joo – nejznámější vábič zvěře v České republice je velmi známý také v Německu, Rakousku, Itálii či na Slovensku. Profesionální vábič zvěře byl ale původně baleťákem. Působil v Národním divadle, v Laterně Magice, několik let tančil v regensburské opeře, osm let šéfoval baletní škole Balletthaus Sinzing. Po těžké borelióze musel pak přestat s baletní dráhou. Jelikož se odmala věnoval vábení zvěře, rozhodl se, že se tomuto oboru začne věnovat na profesionální úrovni. Dnes je dvorním vábičem německé světoznámé firmy specializující se na vábničky zvěře. Kromě toho točí filmy o vábení zvěře, kterých natočil celkem sedm, pořádá semináře o vábení zvěře u nás i v zahraničí. Jako první na světě natočil film o vábení daňků. Nejdále točil losy na Magadanu u Kamčatky. Moc rád by se zase vrátil do divadla – nikoli jako tanečník, ale rád by hrál a zpíval.

Foto: TV Prima