Prázdniny – Jede se na chalupu

Jedna chalupa, dva týdny, tři chlapi, šest dětí a k tomu krásné i bláznivé zážitky – to jsou prázdniny, na které se nezapomíná. I v dnešní době se dá přežít bez mobilního telefonu a internetu, v obklopení pouze krásnou přírodou. Alespoň si to myslí tři tátové Jano, Zdeno a Laco. Smečka jejich dětí jim ale jejich vysněnou prázdninovou idylu nijak neulehčí. Právě naopak! Otcové mají co dělat, aby se ze všeho nezbláznili. Uvidíte už ve středu 28. června ve 20.15 hodin na Primě v první epizodě seriálu Prázdniny.

IMG_1228
Jsou prázdniny a bratranci Jano, Laco a Zdeno mají plán. Chtějí strávit s dětmi, a bez žen čtrnáct dní na chalupě jejich dědečka na Myjavě. Před odjezdem Jano ale zapomene, že s manželkou Marikou slaví dvacáté výročí svatby. Své tři děti svěří proto Lacovi a jeho ženě Dáše. S Marikou odjedou předem na chalupu, kde stráví romantický večer a noc o samotě. Chalupa má ale daleko do dokonalosti, nejde elektřina a místo moderního WC je latrína. Laco se mezitím doma musí vyrovnávat nejen se svými dvěma syny, ale také s dětmi Jana, nicméně zvládá to… Zdeno se právě oženil s lékařkou Klaudií a vyženil i její dceru Lily. Klaudie s Lily tráví první noc v bytě u Zdena, kde budou společně bydlet. Lily, dosud zvyklá žít jen s matkou, na Zdena žárlí. Ráno s ním nechce odjet, obměkčí ji teprve až matčin pláč.

IMG_2624

Zdeno a Laco se setkávají na benzínové pumpě a pokračují v cestě na chalupu. Lily ale zjistí, že cestou ztratili jejího maskota, plyšového jednorožce. V nestřeženém okamžiku vystoupí z auta a jde ho hledat. Když nakonec všichni dojedou na chalupu, Jano se právě snaží spravit elektřinu. Děti okamžitě s hrůzou zjistí, že v místě téměř není signál, a protestují. Ještě víc je vyděsí latrína. Jano, Laco a Zdeno najdou dědečkovu pálenku a usadí se v klidu před chalupou. Klid kvůli dětem však nemá idyla dlouhého trvání. Čtrnáct dní tak budou asi až příliš dlouhou dobou…

Prazdniny_07

Sledujte první díl seriálu Prázdniny ve středu 28. června ve 20.15 hodin na Primě.

Foto: TV Prima