Porota si připravila překvapení: Super zlatý bzučák

Každý porotce si už »svůj« zlatý bzučák vyčerpal. Ale co když přijde nějaký ještě zajímavější soutěžící? Porota přišla s nápadem, že když se všichni shodnou a zmáčknou zlatý bzučák současně, pošlou rovnou do finále pátého účastníka. Stane se to v dnešním dílu? V porotě vás baví zpěvačka Lucie Bílá, herec Jakub Prachař nebo herečka Diana Mórová. Show provádí vtipní moderátoři Junior a Marcel. A obliba talentové soutěže Česko Slovensko má talent neustále stoupá!Česko Slovensko má talent v sobotu 17. 10. ve 20.15 hodin na Primě!

IMG_2384

Zajímavosti k desátému dílu:
– Diana navštěvuje teprve základní školu, ale výborně zpívá a je neuvěřitelný smíšek.
– Čtyři artisti z Trenčína For Fun Crew dokážou vykouzlit pátého, a ještě jim to výborně skáče.
– Alice a Jiří jsou bratři. Divíte se? Je to tak, jen Alice je právě ve fázi přerodu z muže na ženu. Oba vystoupí samostatně, ale těsně za sebou. Alice hraje na kytaru a zpívá. Jirka jen zpívá. Kdo z nich postoupí?
– The Men – Strip Group – takhle vkusný striptýz jste ještě neviděli!
– To snad ne. Miroslav Rastočný má neuvěřitelnou odvahu vystoupit před lidi se zpěvem písně Nejsem anděl.
– Máme tady pana Pátroviče II. Jmenuje se Carlos Demko Janák a »umí« 39 árií. Prý má učitele zpěvu a vlastní manažerku, která ale odmítá komunikovat s okolím. Na co vše si bude stěžovat a co porotcům vysvětlí?
– Roboti – netradiční stand up pěvecké vystoupení v originálních kostýmech. Zaslouží si super zlatý bzučák? Novinka, kterou si vymysleli sami porotci – všichni musí stlačit zlatý bzučák současně, aby účinkující postoupil přímo do finále.

IMG_4719 IMG_2250 IMG_0588

Foto: TV Prima