Češi na cestách se naposledy vypraví do Senegalu

Češi na cestách vás v neděli vezmou do Afriky. Poprvé se představí modelka Tereza Zimová a »cestovatel« Ladislav Jung, divákům známý z druhého dílu. Jak se snese tato nesourodá dvojice? Premiéru uvidíte v neděli 28. února od 18 hodin na Primě.

IMG_0252
Výprava do exotického Senegalu, když se oba z dvojice bojí hadů a hmyzu, bude určitě zajímavá. Šok pro ně bude už první koupání a návštěva rybího trhu. A jak se čistí zuby klacíkem? Nebude chybět safari, dorazí i do bývalého cíle závodu Paříž-Dakar, projedou se na katamaránu, spatří růžové jezero, čekají je výlet do hlavního města a další zážitky. Užijte si poslední dovolenou s Čechy na cestách.

IMG_0334

Tereza (30) – modelka, svobodná a nezadaná. ☺ Tereza má už od dětství hrůzu z pavouků. Když je vidí, pláče. Kamarád k ní musí dojet i v deset hodin večer, aby ho zneškodnil. Na pavouka se nepodívá ani v časopise. Jejím největším snem je Thajsko a Bali. Nejraději by za parťáka chlapa ve věku 30–50 let. „Velkýho, vtipnýho, co vypadá jak dřevorubec.“ Když to bude gay, tak nevadí, jen nesmí být hezčí než ona.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ladislav J. (37) – řidič autobusu, ještě před dvěma lety vážil 170 kilogramů, ale pak šel do sebe a už má dole 42 kilo. Už dva roky navštěvuje jako dobrovolník dětský domov a bere malé děti na výlety a vymýšlí pro ně různé akce. Také pravidelně chystá víkendový program pro devatenáctiletého kluka s postižením. Rád poslouchá staré gramofonové desky.

Foto: TV Prima