Tom Hodgkinson – Jak být volný

V Nakladatelství Jota právě vyšla novinka z ediční řady Populárně naučná – Tom Hodgkinson: Jak být volný. Zkrátka užívejte života naplno! Už jste někdy těsně po úpěnlivém zvonění budíku dumali nad důvody, proč vlastně chodíte do práce? Napadlo vás na gauči před televizí, proč je většina kultury, kterou se krmíme, plytký brak? Pořád ještě doufáte, že někde existuje lepší, svobodnější a šťastnější způsob jak žít svůj život? Jestli ano, pak pro vás bude knížka Jak být svobodný tím pravým návodem.


Tom Hodgkinson vás vezme na inspirativní cestu směrem k opravdové svobodě a štěstí. Naučí vás, jak se zbavit neuróz a stresu, zbytečné byrokracie, dluhů, vlád a domácích prací, naříkání, bolesti, chudoby, ošklivosti, války i odpadu, a tím výčet zdaleka nekončí!
Už v předchozích titulech Líný rodič a Jak být líný inspiroval Tom Hodgkinson své čtenáře ke sladkému nicnedělání, které samo o sobě může být pěkná dřina a může vás dostat do potíží – pokud nemáte správného průvodce. A tím zakladatel časopise Idler (Lenoch) jistě je. Podle starého úsloví »Někdy méně je více« nás Tom Hodgkinson vyzývá: „Dělejte méně!“

Foto: Jota.cz