Spousta zábavy se samolepkami

Nakladatelství Fragment připravilo pro děti sérii sešitů s velkým rozkládacím plakátem a padesáti samolepkami. Na své si přijdou malí milovníci auťáků, náklaďáků, koní i pobíků a štěňátek.


Auťáky – megaplakát a 50 samolepek

Miluje váš malý závodník krásná rychlá auta? Pak si s tímto sešitem užije spoustu zábavy! Sešit obsahuje velký rozkládací plakát. Na něj si děti nalepí samolepky se svými oblíbenými auty. Jejich pořadí je možné libovolně měnit. Samolepku mohou sloupnout a přemístit. A pokud je samolepky omrzí, stačí plakát otočit. Na druhé straně je fotka nádherného auťáku typu Koenigsegg CCX.

Počet stran – 18, formát – 215×280 mm, brož., cena 129,- Kč

Koně a poníci – megaplakát a 50 samolepek

Miluje vaše dítě koně a poníky? Pak si s tímto sešitem užije spoustu zábavy! Sešit obsahuje velký rozkládací plakát. Na něj si děti nalepí samolepky se svými oblíbenými koni a poníky. Jejich pořadí je možné libovolně měnit. Samolepku mohou sloupnout a přemístit. A pokud je samolepky omrzí, stačí plakát otočit. Na druhé straně je fotka nespoutaného bělouše na břehu moře.

Počet stran – 18, formát – 215×280 mm, brož., cena – 129,- Kč

Náklaďáky – megaplakát a 50 samolepek

Miluje váš syn náklaďáky? Pak si s tímto sešitem užije spoustu zábavy! Sešit obsahuje velký rozkládací plakát. Na něj si děti nalepí samolepky se svými oblíbenými náklaďáky. Jejich pořadí je možné libovolně měnit. Samolepku mohou sloupnout a přemístit. A pokud je samolepky omrzí, stačí plakát otočit. Na druhé straně je fotka úžasného náklaďáku Freightliner.

Počet stran – 18, formát – 215×280 mm, brož., cena – 129,- Kč

Štěňátka – megaplakát a 50 samolepek

Miluje vaše dítě štěňata? Pak si s tímto sešitem užije spoustu zábavy! Sešit obsahuje velký rozkládací plakát. Na něj si děti nalepí samolepky se svými oblíbenými štěňátky. Jejich pořadí je možné libovolně měnit. Samolepku mohou sloupnout a přemístit. A pokud je samolepky omrzí, stačí plakát otočit. Na druhé straně je fotka štěňat zlatého retrívra.

Počet stran – 18, formát – 215×280 mm, brož., cena – 129,- Kč

Foto: Nakladatelství Fragment