Spisovatelka Jana M. Brůžková prozradí, Co šeptají tvé kroky

Kniha Co šeptají tvé kroky je soubor motivačních příběhů, povídek, životních postřehů a vlastních vzpomínek, u kterých zjistíte jak velmi se podobají těm vašim. Celobarevná kniha obohacená tematickými fotografiemi z autorčiny dílny přináší na 304 stranách sedmašedesát příběhů ze života, inspirovaných skutečnými událostmi, myšlenkami a prožitky samotné autorky.

Každý příběh, nehledě na jeho děj, dává nahlédnout do nitra člověka, hlubin naší duše, do zažitých postojů, myšlenek a mnohých iluzí, které o sobě a světě kolem nás máme nebo si svými nevědomými činy tvoříme.

Kniha odkrývá četná témata našeho každodenního života se všemi jeho starostmi a útrapami, jež mnohdy s vypětím sil zdoláváme, avšak především vyzdvihují jeho jedinečnost, velkolepost a krásu každého z nás, která je bezbřehá.

Příběhy v sobě nesou poselství životní moudrosti, nástin možných řešení a mnohé terapeutické prvky.

„Co je tedy tím tajemným cosi, co nás všechny spojuje a po čem ve svém životě nejvíc toužíme? Proč nejsme šťastní? Co je smyslem našeho života a co nám brání dosáhnout toho, o čem sníme?“

Odpovědi nejen na tyto otázky se nesou jako jemná nit napříč všemi sedmašedesáti příběhy, které potěší a pomohou najít pevný bod v životě nezávisle na čase a dění kolem nás…

qrf

Kniha se slevou zde:

 https://www.knihydobrovsky.cz/kniha/co-septaji-tve-kroky-375380592

 

 

O autorce:

Autorka Jana M. Brůžková je motivační koučka, terapeutka a personalistka. Pochází z Veselé u Valašského Meziříčí a působí na Valašsku. Je autorkou knihy Skřítkové pro malé i velké děti a také děti ukryté v nás. Kniha Skřítkové a její pokračování, které brzy spatří světlo světa, úzce souvisí s projektem Skřítkové, který je zaměřen na podporu onkologicky nemocných dětí, jehož je Jana M. Brůžková zakladatelkou.

 

Více na: www.projektskritkove.cz

 

Facebook: https://www.facebook.com/jmbruzkova

 

Foto MV knihy