Šokující thriller ze současnosti Zběsilá bezmoc

Pro všechny milovníky napínavých thrillerů přináší nakladatelství Fragment novinku ze současnosti. Titul Zběsilá bezmoc od Jana Žáčka se zaobírá tématem spravedlnosti a jejího dosahu. Co když někdy oficiální nástroje spravedlnosti selžou? Je na místě vzít »pomstu« do svých rukou? Šokující thriller s názvem Zběsilá bezmoc je již na pultech knihkupců!


Otázka spravedlivého postihu za trestný čin je častým tématem diskuzí. Co když ale zločin zůstane nepotrestán? I když důkazy jasně ukazují na pachatele, který je propuštěn na svobodu?
V podobné situaci se ocitá hlavní protagonista titulu Zběsilá bezmoc. Humanitně smýšlející univerzitní profesor, jehož dcera byla napadena a zavražděna, bezmocně sleduje, jak jsou vrazi jeho »dítěte« propuštěni na svobodu. V jeho očích oficiální spravedlnost selhala. Se zbraní v ruce vykoná jediný trest, který považuje za odpovídající hrůznému činu – trest smrti. Jaké budou důsledky jeho jednání? Jak se k celému činu postaví společnost?
Napínavý thriller ze současnosti, který popisuje radikální změnu životního přesvědčení hlavního hrdiny pod vlivem bezmocnosti a pocitu bezpráví.

Anotace:
Napínavý thriller, který vám odhalí bezpráví v naší zemi.
Mladá dívka je surově napadena, znásilněna a zavražděna. Její otec, univerzitní profesor, marně čeká na spravedlnost. Útočníci jsou propuštěni na svobodu. Sám tedy bere do rukou zbraň a vykoná jediný trest, který považuje za spravedlivý – trest smrti. Poté musí zmizet. Policie má totiž jediný cíl – najít ho a zlikvidovat, aby nemohl nikomu popsat skutečnou vládu zločinu v naší zemi. Jeho výpověď ohrožuje mnoho vlivných lidí, a za to se platí nejvyšší cena…

145 x 210 mm, váz., 256 str., cena: 329 Kč

O autorovi:
Jan Žáček (1963) je spisovatel a režisér, působí především v dabingu a v oblasti dokumentárního filmu. Zběsilá bezmoc je jeho třináctá vydaná kniha.

Foto: Nakladatelství Fragment