Sharon Page – Karmín (série Vábení krve – kniha 1.)

Althea Yatesová je lovkyně upírů, zkušená v zacházení s kuší a kůlem. Ale o mužských dotecích neví nic – ani o tom, jak ovládnout hříšné sny, které ji pronásledují ve spánku. Tehdy přicházejí oni. Dva nadpozemsky krásní muži, kteří ji uchvacují ve sladkých tělesných hrátkách a přivádějí ji k propasti nádherné touhy a nepředstavitelné erotické rozkoše. Je to skandální. Zakázané. Kacířské. Její milenci totiž nejsou muži, ale upíři – tytéž bestie, které ona a její otec přísahali zničit.

Je to jen sen… dokud do hostince nepřijede elegantní kočár tažený čtyřmi černými koňmi. Dokud nevystoupí Yannick de Wynter, hrabě z Brookshiru. Uhrančivý, odhodlaný a lačný po něčem, co Althea nedokáže pojmenovat. A náhle si přestává být jistá, zda se jí to jen zdálo. Šlo snad o nebezpečně erotickou předtuchu?

 

„Kdysi jsem přečetla knihu Hřích od Sharon Page a byla jsem v šoku. Autorčina otevřenost, nulová prudérnost a dokonalý mix erotična a detektivní linky mě zcela pohltily. Marně jsem pak hledala pokračování. Proto jsem autorku prostřednictvím našeho nakladatelství mojeromantika.cz oslovili a získali tolik vytoužené knihy. Jsem nadšená, že knihy Hřích, Vášeň a Chtíč se líbí hlavně vám – čtenářům! Proto jsem vybrala další sérii z pera Sharon Page – Vábení krve.

První ze sedmi knih, které jsou tak žhavé, že hravě dosahují hodnocení tří papriček, je Karmín. Příběh dívky, která podlehne vábení upířích dvojčat. Ale ruku na srdce, dámy, které z vás by se nepodlamovala kolena, kdyby jí do ucha šeptali erotická vyznání dva urostlí, svalnatí muži s dlouhými vlasy, nenechavými prsty a nadpozemskou výdrží… Když k tomu ještě připočteme mistrně vystavěný fantasy příběh, zaručuji vám, že se vyspíte, teprve až knihu dočtete!“

Nika Peas, autorka bestselleru Záměna z tetralogie bratří Maclachlanů

 

„Hříšně smyslné a nádherně vykreslené. Historická erotická romance snad už ani nemůže být lépe popsaná.“

Kate Douglas, autorka knihy Wolf Tales 

 

„Sharon Page mísí historii, emoce a žhavý, žhavý, žhavý sex v rámci úžasného milostného příběhu.“

Kathryn Smith, autorka bestselleru Be Mine Tonight

 

 

Sharon Page

Karmín

série Vábení krve – kniha 1.

Cena knihy: 357 Kč

Cena eknihy: 279 Kč

 

Objednat můžete zde: https://www.mojeromantika.cz/karmin/

 

Foto: www.mojeromantika.cz