Pokud si myslíte, že tento příběh znáte, pak se velice mýlíte!

Alessandra Torre netoužila být odjakživa spisovatelkou. Přesto v uplynulých třech letech vydala již dvanáct knih a pravidelně zaujímá přední místa v žebříčcích prodejnosti. Erotický thriller Černé lži je právě jedním z těchto bestsellerů, který se umístil i na žebříčku The New York Times.

torre-cerne-lzi-obalka
Černé lži navazují na tradici Padesáti odstínů šedi a série Crossfire, které české čtenářky přijaly s nadšením. Torre však ve své knize posouvá hranice ještě o trochu dál. Příběh Layany a Branta se odehrává ve světě úlisných intrik, děsivých tajemství a spletitého klamu. Oba hrdinové se musejí postavit démonům minulosti temnějším než noc a zároveň při prodírání bahnem lží neztratit jeden druhého ani sebe sama. Černé lži jsou samostatným románem, žádnou donekonečna se táhnoucí sérií, na jejíž rozuzlení by čtenářky musely roky čekat.
Alessandra Torre si na psaní postavila podnikatelský plán – a vyšel jí. Dnes vydělává víc než její manžel, realitní developer, a to především díky tomu, že své knihy vydává sama a ze svého jména vytvořila úspěšnou značku. Svou prvotinu Blinded Innocence, vydala sama přes Kindle Direct Publishing. V úvodu se jí prodávalo pět kusů denně, brzy na to dvacet kusů, padesát, a pak už prodeje stoupaly geometrickou řadou a denně dosahovaly kolem dvou tisíců stažení, a honorář Alessandry Torre se vyšplhal na 60 tisíc dolarů měsíčně i přesto, že kniha stála pouhé tři dolary.
Zároveň v duchu E. L. Jamesové Torre probořila společenská tabu a začala otevřeně mluvit o sexu. Kvůli tomu se také mnohdy střetává s cenzory na Amazonu, kteří platformu KDP skenují a filtrují z ní pornografii. Torre je tudíž mnohdy nucená vyměňovat obálky svých knih, případně trochu krotit erotickou explicitnost, jíž její texty jen hýří. Torre také v zájmu legitimizace erotického subžánru jako hodnotné literatury provedla průzkum mezi svými čtenářkami, aby zjistila, do jaké míry jim její knihy mění život. Dostala 803 odpovědí, z nichž 85 procent uvedlo, že některé ze scénářů jejích knih uvedlo doma v praxi, a 90 procent je nyní otevřenější vůči svým partnerům ohledně sexu.
Torre proto také kromě své oficiální facebookové stránky zřídila ještě uzavřenou skupinu pro ženy, v níž její fanynky sdílejí své fantazie týkající se dominance, ponižování či ménage-à-trois. Tato skupina má už několik tisíc členů a stále roste.

torre-cerne-lzi-autorka-foto

Anotace:
Layana Fairmontová vyrostla obklopená luxusem. Životním stylem svých rodičů sice odjakživa pohrdá, bohužel je ale na nejlepší cestě propadnout se do stejného snobského stereotypu. Dokud nepotká Branta, jenž obrátí její svět vzhůru nohama.
Brant Sharp je počítačový génius a miliardář, skrývá však temné tajemství. Tajemství, které by mohlo ohrozit nejen jeho vztah a budoucnost s Layanou, ale i vše, co za svůj život vybudoval. Když Layana procitne z pohádky a odkryje Brantovu masku, přijde o vše, čemu věřila.
A tehdy vstupuje do jejího života Lee. Bezstarostný, mnohdy hrubý a zároveň neskutečně sexy. Lee je Brantovým pravým opakem. Dohromady tvoří dokonalou bytost a Layana rozehrává nebezpečnou hru.
Může doufat v budoucnost s mužem, kterého miluje, a zároveň získat i toho, po němž touží?

Info o knize:
Autor: Alessandra Torre
Originální název: Black Lies
Formát: pevná vazba s přebalem, 145 x 205 mm
Počet stran: 288
Cena: 299,- Kč

Foto: www.fantomprint.cz

FB_post_chalupari