Podaří se objasnit smrt krásné studentky?

Již v pondělí vychází v nakladatelství Fragment třetí díl mysteriózní série Krásní mrtví. Čtyři nevysvětlitelná úmrtí studentů ellertonské střední školy během jednoho roku zanechala stopy v srdcích mnoha lidí.


Doposud se Darině podařilo objasnit smrt Jonase a Arizony, kteří se vrátili do světa živých, aby našli odpovědi. Podaří se jí odhalit záhadu nejasných okolností smrti Summer, překrásné dívky s hlasem anděla?
„Maguire vyniká ve vykreslení prostředí, do kterého zasadila svůj příběh… Propojila nadpřirozené prvky s uvěřitelnou romantickou zápletkou.“
Booklist

Ukázka
I za cenu, že mi Hunter podruhé vymaže paměť, polezu po čtyřech, budu se plazit píď po pídi celou cestu dolů z kopce, dokud se nedostanu ke stodole a k domu.
Křídla tloukla dál a umrlčí lebky mi vířily nad hlavou. Roztrhla jsem si tričko o trnitý keř. Když jsem se dostala k ostnatému plotu, zacloumal mnou poryv větru a odhodil mě stranou na skalnatou římsu nad roklí.
Tvrdě jsem přistála na zádech. Nade mnou se vynořila tvář, kterou jsem zprvu nepoznávala.
„Hunter ti řekl, že se nemáš vracet,“ řekl mužský hlas, studený jako led.

Anotace
Nejsou živí. Nejsou mrtví. Něco mezi tím.
Odhalí Darina včas temná tajemství, aby tak vykoupila duše Krásných mrtvých?
Po Krásných mrtvých není několik týdnů ani stopy. Darině se po Phoenixovi strašně stýská. Snad se vrátí a pomůže jí vyřešit tajemství další záhadné smrti. Je to už skoro rok, co byla Summer zastřelena v nákupním středisku. Podle všeho (a všech) se stala náhodnou obětí šíleného střelce… Něžná zlatovlasá hudebnice s andělským hlasem měla tisíce fanoušků, její píseň Neviditelný o neopětované lásce milovali všichni, nejen studenti ellertonské střední školy. Summer měli všichni rádi, všichni ji obdivovali… Darina musí Summer pomoci stejně, jako pomohla Jonasovi a Arizoně. Jinak její duše nikdy nedojde pokoje.
Neviditelná křídla tlučou, Krásným mrtvým hrozí nebezpečí a čas běží…

115 x 183 mm, brož., 264 str., cena 219,- Kč
Pro čtenáře od 13 let

Foto: Nakladatelství Fragment