Komici s. r. o. se budou podepisovat i hrát pro dobrou věc

Nakladatelství Jota srdečně zve na velkou autogramiádu ke knize Komici s. r. o., která proběhne v pondělí 19. listopadu v 15.30 hodin v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze. K podpisu i k pobavení budou připraveni mistři stand-up comedy, známí nejen z pořadu Na Stojáka: Miloš Knor, Ruda z Ostravy, Petr Vydra, Daniel Čech, Lenka Vychodilová, Karel Hynek, Lukáš Pavlásek, Jana Tučková, Lumír Tuček, Iva Pazderková, Ester Kočičková, Tomáš Matonoha a Josef Polášek.


Od 19 hodin se pak špička českých bavičů představí v benefičním představení na prknech Divadla Broadway (Na Příkopě 31, Praha 1). Komici s.r.o. tentokrát odehrají představení ve prospěch Školy Jaroslava Ježka – školy pro zrakově postižené v Praze (www.skolajj.cz). Cílem benefice je vybrat dostatek peněz (vstupné, sponzorské dary, věcné dary ap.), které budou formou šeku na pódiu předány řediteli školy.
Účinkují: Miloš Knor, Ruda z Ostravy, Iva Pazderková,, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Karel Hynek, Petr Vydra, Ester Kočičková, Lumír a Jana Tučkovi, Nasty a En.Dru, René Jahoda a Martin Vasquez.

Více o představení najdete zde: http://www.divadlo-broadway.cz/komici/

Benefiční divadelní představení Komici s.r.o. letos proběhne již potřetí. V roce 2010 bylo Kojeneckému ústavu v Praze předáno 70 000 korun, kočárek a další hračky, pleny a podobně. V roce 2011 bylo předáno 80 000 korun a věcné dary Mateřské, základní a střední škole pro sluchově postižené v Českých Budějovicích.

O den později, v úterý 20. listopadu, se část osazenstva Komiků s. r. o. přesune do Brna. V knihkupectví Knihy Dobrovský na Joštově si od 16 hodin mohou zájemci nechat podepsat knihu Komici s. r. o. od Miloše Knora, Lukáše Pavláska a Lenky Vychodilové.
Od 19 hodin se pak diváci mohou těšit na další z řady brněnských představení stand-up comedy. Jako obvykle v Divadle Bolka Polívky (Jakubské náměstí 127, Brno) se o dvouhodinovou masáž bránic postarají Miloš Knor, Lukáš Pavlásek, Marek Daniel a Lenka Vychodilová.

Více o představení najdete zde: http://www.divadlobolkapolivky.cz/program/blog.html

Foto: Nakladatelství Jota