Jenny Hanová – Bez tebe to není léto

V nakladatelství Jota právě vychází novinka z ediční řady Pro děti a mládež: Jenny Hanová – Bez tebe to není léto. Belly strávila dosud každé léto svého života v domě na pláži v městečku Cousins. Jenomže teď se všechno změnilo.


Když už to téměř vypadalo, že s Konrádem, svou osudovou láskou, přece jen začne chodit, nakonec skončila jen se zlomeným srdcem. A teď ji čeká vůbec první léto doma, ve městě. Bez pláže, bez oceánu a hlavně bez těch, které má po své rodině nejraději na světě — bez Susanny a jejích synů Jeremiáše a Konráda. Nejlepší Bellyina kamarádka Taylor má spoustu náhradních prázdninových plánů („Vždyť i tady jsou super kluci! A bazén taky, no ne, Belly?“). Jenomže pak jednoho dne zazvoní Belly mobil a Jeremiáš jí oznamuje, že Konrád zmizel. Všechno napovídá tomu, že odjel do Cousins. Proč? Co ho k tomu přimělo? A tak se Belly s Jeremiášem vydávají na záchrannou misi do tolik milovaného letního domu.
Zažije sedmnáctiletá Belly nakonec jen další léto plné naděje a trápení, které jí její láska ke Konrádovi přináší? Nebo se ho už konečně dokáže vzdát a zařídit si vlastní život?

Už teď se můžete těšit na poslední díl trilogie LÉTO s hlavní hrdinkou Belly. Vždycky budeme mít léto vyjde v září 2013.

pevná vazba s přebalem, 264 stran, běžná cena: 278 Kč

O autorce:
Jenny Hanová je mezinárodně úspěšná autorka, jejíž trilogie LÉTO se stala v USA bestsellerem a našla si miliony nadšených mladých čtenářek. Série získala řadu významných ocenění v žánru literatury pro mládež a práva na trilogii se prodala do 16 zemí celého světa. Více na www.dearjennyhan.com

Již vyšlo:
Léto, kdy jsem zkrásněla

Belly měří svůj život v létech, a tím nemyslíme roky, ale roční období. Všechno zajímavé a báječné se v jejím případě odehrává výhradně od června do srpna. Zimy jsou dobré pouze na to, aby počítala týdny do dalšího léta, kdy konečně s mámou a bratrem Stevenem odjede jako každý rok k moři. Tedy přesněji řečeno do prázdninového domu přímo na pláži, který patří Suzanně, mámině nejlepší přítelkyni. A k Suzanně a jejímu domu zase neodmyslitelně patří její dva synové, Konrád a Jeremiáš…

Foto: Nakladatelství Jota