India Knightová – Sexy vrásky a velké lásky

V Nakladatelství JOTA právě vychází novinka z ediční řady Pro ženy s nadhledem: India Knightová – Sexy vrásky a velké lásky. Co si má počít žena, která se jednoho rána probudí a zjistí, že jí čelo přetnula obrovská a bizarní vráska? Co má dělat, když projde kolem stavby, na které pracuje spousta mužů, a neozve se ani jeden hvizd? A co pocítí, když se významně zadívá na pohledného mladíka, a ten ji odmění milým a trpělivým bezpohlavním úsměvem, který má v přihrádce určené výhradně babičkám?


Šestařtyřicetileté Kláře Huttové přijde, že se ocitla na absolutním vrcholu. Je plná síly a nabitá energií. Ale stárne. Co s tím? Když se z Kalifornie vrátí její kamarádka Gaby a nastěhuje se k ní, překvapeně zjistí, že Gaby, přestože je jí skoro padesát, vypadá na pětatřicet. Jak to ta mrcha dělá? Že by v tom hrály roli losangeleské invazivní kosmetické procedury? Kláře to začíná vrtat hlavou. Mám se do toho všeho taky pustit? Trocha botoxu semhle, trocha výplně támhle, tady trochu uštípnout, tady přidat, ty malinkaté sámky tady ořezat … Ale kde je potom tomu všemu konec? A vůbec, taková vosková depilace chřípí – není to trochu blbý nápad?

„Ten nejvtipnější román o ženské krizi středního věku, co byl napsán.“
The Times

Sexy vrásky a velké lásky
pevná vazba s přebalem, 248 stran, běžná cena: 268,- Kč
Originální název: Mutton
Přeložila: Gabriela Oaklandová

O autorce:
India Knightová se narodila v roce 1965 a je novinářka a spisovatelka. Přispívá do britských novin, rozhlasu a televize, proslavila se zejména jako sloupkařka v Sunday Times. Se svými třemi dětmi žije v Londýně. Její knihy byly přeloženy do osmadvaceti jazyků. V nakladatelství Jota vyšly knihy Sakra, chlapi, proč mě nechcete?, Největší špeky mýho života a Šťastné a (nejen) veselé a dietní rádce Když jsme zhubly my, zhubnete i vy.

Foto: Nakladatelství Jota