Cinema City naděluje dárky již třetí adventní neděli! Je tu levná neděle!

Adventní čas je často ve znamení nákupu dárků, procházek a popíjení voňavého svařeného vína, a nejen to! Jsou tu i novinky na filmovém plátně! Multiplexy Cinema City si na třetí adventní neděli přichystaly pro všechny předčasný dárek, a to oblíbenou Levnou neděli! Již 11. prosince 2016 tak můžete za zlomek standardní ceny vidět filmové novinky, které chcete a díky prodloužené otevírací době je stihnete klidně všechny! Vstupenky na 2D promítání seženete již od 50 korun, v případě 3D od 100 Kč, IMAX od 110 Kč a 4DX od 200 korun pro členy klubu Cinema City.

levna-nedele_praha
Užijte si třetí adventní neděli například ve společnosti Fantastických zvířat nebo se vydejte do nebes v pohádce Anděl Páně 2, a to vše za neskutečně nízké ceny. Pro členy klubu Cinema City jsou vstupenky na 2D filmy již za 50 korun. Ještě nejste členy Cinema City klubu? To je velká chyba! Členstvím získáváte spoustu výhod a slev. Zároveň z každého nákupu získáváte 10 procent v podobě bodů zpět na váš účet a ty pak můžete proměnit za lístky, popcorn či nápoje z postmixu. Nejzajímavější novinky ze světa filmu a další informace o jedinečných akcích budete mít v podobě newsletteru k dispozici jako první! Členy klubu se můžete stát dvěma způsoby, buď vyplněním tištěné přihlášky, kterou odnesete na pokladnu nebo online na stránkách: http://www.cinemacity.cz/e-club
Chcete mít kompletní program vašeho oblíbeného kina k dispozici vždy, když ho potřebujete? Máme pro vás elegantní řešení. Na adrese https://program.cinemacity.cz si sami navolíte například preferované kino, žánr filmů i obvyklý čas návštěvy. Od této chvíle už ve svém emailu vždy najdete přehledný program – třeba právě na Levnou neděli.
Nezapomeňte si včas zakoupit vstupenky online nebo na pokladně ve vašem oblíbeném kině! Ceny vstupenek jsou v neděli 11. prosince více než příznivé:
2D promítání pro členy Cinema City klubu: 50 Kč, pro nečleny: 70 Kč
3D promítání pro členy Cinema City klubu: 100 Kč, pro nečleny: 120 Kč; včetně brýlí
3D kino IMAX promítání pro členy Cinema City klubu: 110 Kč, pro nečleny 130 Kč; včetně brýlí,
3D kino 4DX promítání pro členy Cinema City klubu: 200 Kč, pro nečleny 220 Kč včetně brýlí.
Více infa na: www.cinemacity.cz

Foto: www.cinemacity.cz