C. D. Payne – Holubí mambo

V nakladatelství Jota právě vychází reedice knihy z ediční řady Beletrie: C. D. Payne – Holubí mambo. To si tak v klidu sedíte, pijete kvalitní sherry, kouříte, plkáte o životě a najednou se rozrazí dveře, do místnosti vtrhne banda ochránců přírody a vykopne vás na mráz. Hrozná představa! Zvlášť, když jste holub a nevíte o tom…

image006
S vypuštěním »na svobodu« se holubům od základu změní život a chvíli se zdá, že rozhodně nehodlají hrát roli hodných hochů. Pak se ale zapojí sokoli, andulky a vůbec vznikne neuvěřitelný kolotoč náhod a vtipných situací. Nemáte rádi holuby? Pak věřte, že po Holubím mambu změníte názor a začnete jim fandit.
Příběh o laboratorních holubech? Bajka? Nuda? Ne, pokud se tématu a formy chopí autor Mládí v hajzlu! Čekejte jednu z nejvtipnějších knih, která se vám kdy dostala do ruky, a zároveň namnoze šokující pohled na nás samé.
Dotisk úspěšné knihy klasika nekorektního humoru C. D. Payna.

brožovaná vazba, 224 stran, cena: 248,- Kč
Originální název: Frisco Pigeon Mambo
Přeložila: Tamara Váňová
Vychází i jako e-kniha.

O autorovi:
C. D. Payne se narodil v roce 1949 v Ohiu a je americký volnomyšlenkář a spisovatel. Proslavil se především sérií kultovního deníku Mládí v hajzlu. Vystudoval historii evropských zemí na Harvardu, poté se živil jako redaktor, grafik, reklamní textař, fotograf aj., měl asi třicet zaměstnání a žádné se mu podle jeho slov nelíbilo. V současné době se věnuje provozu svého nakladatelství Aivia Press, muzeu karavanů a psaní beletrie. Žije v Sonoma County, severně od San Franciska. V Nakladatelství JOTA dále vyšly knihy: Holubí mambo (poprvé 1999), Americké krásky (2006), Neviditelný (2012), Dědictví aneb Jak Helena ke štěstí přišla (2013), Brenda Veliká (2013) a Nestydaté plavky (2015).

C. D. PAYNE V ČEŠTINĚ:
MLÁDÍ V HAJZLU 1 – 7
SÉRIE, KTEROU SE NEBOJÍME OZNAČIT JAKO KULTOVNÍ!
Ďábelsky inteligentního puberťáka Nicka Twispa a jeho dlouho smolnou, nicméně finálně triumfálně úspěšnou cestu za ztrátou panictví a nabytím dospělosti, netřeba představovat. Rozvětvené rodiny Twispů i Saundersů se objeví znovu na scéně, když jim přibude konkurence v podobě nezvedených potomků, pro něž je vzpoura proti rodičům a ztráta panictví tím nejzásadnějším životním úkolem.

NESTYDATÉ PLAVKY
NOVINKA 2015
Colm Moran má všechno, co by si jen mohl přát: je mladý, pohledný a pochází z bohaté rodiny. Právě se chystá rozjet závratnou kariéru hollywoodského producenta nezávislých filmů, ve kterých by zářila jeho přítelkyně, nadějná adeptka herecké profese. Schází jen maličkost – přesvědčit otce k počáteční investici. Ten má bohužel na věc jiný názor. Chce, aby se Colm přesunul kamsi na západní pobřeží, kde má po zesnulém strýčkovi převzít nepříliš prosperující firmu na výrobu plavek pro prostorově výraznější ženy.

Všechny tituly C. D. Payna vyšly i jako e-knihy.

Foto: Nakladatelství Jota

FB_post_chalupari