Představení pro nezadané ženy a muže od 25 do 45 let v Divadle Rokoko

V sobotu 19. května od 19 hodin v Divadle Rokoko se bude opět konat tradiční divadelní představení pro nezadané s doprovodným programem. Tentokrát je večer vyhrazen nezadaným ženám od 25 do 35 let a mužům od 30 do 45 let.


Městská divadla pražská nabízí nezadaným mužům i ženám jedinečnou možnost seznámit se v divadelním prostředí. Večer vyhrazený pro nezadané, kteří hledají kulturní protějšek, je naplánovaný na sobotu 19. května v Divadle Rokoko. Program začíná v 19 hodin komedií o kuponové privatizaci, Harvardských fondech a Bahamských ostrovech – Viktor K. aneb Český národ neskoná, poté následuje doprovodný večerní program, který budou moderovat Veronika Kubařová a Jiří Hána, herci, kteří účinkují i v samotné hře. Diváci si budou moci vychutnat welcome drink, absolvovat jednu ze tří komentovaných prohlídek divadelního zákulisí, připravená bude i tombola nebo Smilebox (fotokoutek). Novinkou v organizaci doprovodného programu je možnost seznámit se i pro ty méně smělé diváky – při příchodu dostane každý své číslo, pod kterým mu pak ostatní budou moci zanechat vzkaz.


Divadelní představení pro nezadané zařazuje Divadlo Rokoko do svého programu již od roku 2010. „Podobný formát seznamovacích večerů běží úspěšně již řadu let v některých zemích EU i ve Spojených státech a to konkrétně v muzeích,“ odhaluje pozadí nápadu Správní ředitelka Městských divadel pražských Eva Römerová, a upřesňuje: „Městská divadla pražská přenesla model do Prahy a umístila ho do divadla. Nejde o seznamku typu »rychlé rande«, ale o kulturní večer s divadelním představením a moderovaným doprovodným programem, v rámci kterého budou mít návštěvníci možnost se nenucenou formou seznámit.“
Vstupenky na večer pro nezadané jsou za 320 Kč (sleva pro studenty je 30 procent). V ceně je zahrnuta vstupenka na představení, ale i bohatý doprovodný program.

Divadelní představení pro nezadané 25 – 45 let
Sobota 19. května 2012, 19 hodin, Divadlo Rokoko

Foto: Divadlo Rokoko