Vyrazte s dětmi na aktivní dovolenou na Dolní Moravu a zažijte tu pravou zimu na sněhu

Jak odlepit děti od obrazovek telefonů a počítačů? Stačí jim nabídnout zábavu, které se nedá odolat. Naplánujte si rodinnou dovolenou na Dolní Moravě a vychutnejte si širokou nabídku zimních aktivit, díky nimž se všichni pořádně rozhýbete.

Začít s těmi nejmenšími i trochu odrostlejšími můžete v lyžařské škole Amálka, kde se děti naučí základy a získají lyžařskou sebedůvěru. A pak se společně vrhněte na svahy, které jsou určené pro lyžařské rodiny. Kromě 8 sjezdovek různých stupňů obtížnosti a celkové délce 10 a půl kilometru si užijete například také crossovou trať U Slona. A k tomu tu je ještě dětský skipark Amálka plný zábavných atrakcí.

Svahy jsou na Dolní Moravě dostatečně široké a ze sjezdovek se vám naskytne nádherný výhled do okolní krajiny. Pokud máte rádi zábavu na saních, vezměte děti na večerní sáňkařskou dráhu, která svojí délkou dva a půl kilometru nadchne všechny děti i dospělé.

Až do konce března, tedy po dobu dalších dvou měsíců, můžete využít také speciální nabídku ubytování. K pohodlnému ubytování v horských chatách nebo penzionu Terezka získáte dětský skipas za 190 korun. A kromě toho každý lyžař do šesti let dostane skipas zdarma. Skipasy i ubytovací balíčky seženete rychleji a výhodněji v e-shopu.

Říká se, ve zdravém těle zdravý duch. Přijeďte potvrdit staré rčení na Dolní Moravu. Užijte si lyžování, projděte se po nejdelším visutém mostě na světě, rozhlédněte se ze Stezky v oblacích, zažijte adrenalin na Mamutí horské dráze a večer si oddechněte třeba v sauně.

Více infa: www.dolnimorava.cz

 

Foto: www.hotel-dolnimorava.cz