Užijte si zimní dovolenou v srdci hor na Dolní Moravě

Připravte se na zasněžené dobrodružství plné aktivit i odpočinku! Dolní Morava se pomalu chystá na první sněhové vločky a příchod zimní sezóny. Kromě mnoha oblíbených atrakcí čeká letos na návštěvníky navíc úchvatná podívaná na zasněžené horské hřebeny z nejdelšího visutého mostu na světě Sky Bridge 721. Dopřejte si zimní zábavu na českých horách v jednom z nejlepších lyžařských středisek.

Více než 10 kilometrů sjezdovek všech úrovní náročnosti, večerní lyžování, crossová trať evropských parametrů nebo snowpark pro zkušené i začínající jezdce – lyžaři Dolní Moravu dobře znají a rádi se na ni vrací. Díky nové špičkové zasněžovací technice vás na trati nepřekvapí žádné počasí.

Dolní Morava je však otevřená i pro ty, kteří si s lyžemi netykají. Projděte se mezi kopci a z výšky 95 metrů pozorujte mrazivé třpytění zasněžené krajiny. Visutý most Sky Bridge 721 je otevřený i pro zimní výhledy. A spolu s ním také Stezka v oblacích. Na pořádný ledový adrenalin láká druhá nejdelší horská dráha svého druhu v Evropě. Tři kilometry dlouhá jízda na Mamutí horské dráze plná rychlých zatáček vás ale nenechá chladnými.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A co když se prostě chcete jen nechat hýčkat se zasněženým výhledem? Ve čtyřhvězdičkovém wellness hotelu Vista, který leží přímo u sjezdovky, je personál připravený splnit všechna vaše přání. Zažehněte tu pravou relaxační náladu na saunovém rituálu nebo na některé z promyšlených wellness procedur. A zatímco se děti baví na některém z propracovaných animačních programů, proložte masáže a koupele výtečnou gastronomií a nadechněte se svěžího horského vzduchu.

Otevřete dveře do svého soukromého ráje v některé z horských chat na Dolní Moravě, kde najdete útulné ubytování a soukromí. Zimní dovolená už na vás čeká, stačí si vybrat svůj zážitek!

Více infa: www.dolnimorava.cz

 

Foto: www.dolnimorava.cz