Monkey Business poprvé pod širým nebem na Olympu ve Stromovce

Nedáte dopustit na funky v podání jedinečných Monkey Business? Milujete jejich koncerty plné nekonečné energie? Neprošvihněte jejich večerní vystoupení v rámci unikátního sportovního festivalu Prague Sport Games. Koná se v sobotu 22. září, a pokud se aktivně zúčastníte některé ze sportovních disciplín, užijete si tento koncert zadarmo.

Monkey_obrazek

V sobotu 22. září proběhne v pražské Stromovce, ve sportovním areálu Olymp, už druhý ročník Prague Sport Games. Můžete si tam poměřit síly v různých disciplínách a turnajích na sportovišti, kam veřejnost nemá běžně přístup a kde trénují čeští reprezentanti a olympionici. Na akci budou přítomni čeští reprezentanti, další známé osobnosti a proběhne autogramiáda a exhibiční fotbalové utkání. A právě zlatou tečkou celého dne bude večerní koncert pod širým nebem skupiny Monkey Business.

PSG_6

Jak si užít Monkey Business?

Pobavte se, zasportujte si a užijte si plno zábavy v jedné z mnoha disciplín Prague Sport Games. Registrace je nutná předem na praguesportgames.cz, v ceně startovného je večerní koncert. Vybírejte z těchto sportů:

běžecký biatlon

fotbal

atletický pětiboj

streetball

beachvolejbal

tenis

volejbal

badminton

ping-pong

nohejbal

pétanque

Kamarádi, kteří nechtějí soutěžit, zaplatí za lístek na »Monkáče« následovně:

250 Kč pro prvních 1000 návštěvníků

300 Kč do konce předprodeje

350 Kč na místě v den akce 

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/629222860749036/

PSG_5 PSG_4 PSG_3 PSG_2 PSG_1

Foto: praguesportgames.cz