Herečka Eva Burešová se po prodělané ledvinové kolice brouzdala v ledové vodě

Pětadvacetiletá herečka Eva Burešová má v posledních měsících nabitý diář. My jsme ji navštívili na natáčení televizní znělky televize Prima. A nestačili jsme se divit. Herečka, kterou známe jako sestřičku Petru v primáckém seriálu Modrý kód, se brouzdala v noci ve studené vodě, a to i přestože nedávno byla hospitalizována s ledvinovou kolikou v nemocnici.

MK_29_01_18_9210

A protože je Eva profesionálka, tak plnila každý režisérův příkaz. V noci jsem se už párkrát ve vodě ráchala, ale myslím, že ve vodě v noci jsem ještě nenatáčela. Chvilku jsem si to užívala, protože ta voda byla teplá, ale po několikahodinovém natáčení už začala být zima,“ přiznala se nám herečka.

PRO_7375

Po prázdninách opět naskočila do natáčení své seriálové postavy zdravotní sestřičky Petry v Modrém kódu. Zajímalo nás, jak se bude její postava na podzim vyvíjet. Do nudného bezvztahového života Petry vstoupí někdo, kdo to celé rozbourá. Samozřejmě, protože je to ale Petra, tak příběh nebude až tak jednoduchý, že přijde někdo – a ona bude zamilovaná a skončí její příběh. Bude tam něco velmi zajímavého,“ přislíbila závěrem Eva Burešová, na kterou se můžete v seriálu Modrý kód těšit již v pondělí 27. srpna večer.

Foto: TV Prima