Zuzana Bubílková: Okamura mi řekl, že nejsem špatná. A že je singl. Z toho jsem byla mimo

Do televizní Show Jana Krause, zavítala komička, televizní novinářka, publicistka a moderátorka Zuzana Bubílková, která hned zkraje prozradila, že má čtyřiadevadesátiletého otce, který touží po chytrém telefonu, a jednadevadesátiletou matku, která si k narozeninám přála scanner.

Publicistka, humoristka, moderátorka Zuzana Bubílková, herečka Kateřina Marie Fialová a bývalý člen čestné stráže slovenské prezidentky, model, herec Adam Bardy v SJK 7. 9. 2022 – Snímek z veřejného natáčení pořadu Show Jana Krause v Praze.

„Protože oni pracovali část svého života na Slovensku, a tak se musí co tři měsíce hlásit, že ještě žijí, aby jim vyplatili důchod. A ona s tím vždycky musela chodit po všech úřadech, takže teďka má scanner a normálně to rozešle. Naučila se s tím,“ vypráví o tom, jak zdatně její rodiče nakládají s nejmodernějšími technologiemi. „Já jsem jí ten scanner koupila a dala jsem jí takového kluka, který i mně dělá elektroniku. A najednou mi přišla esemeska: Už umím scannovat, jestli chceš, za pět stovek tě to naučím,“ dodává se smíchem paní Zuzana, která poslední dobou svůj dar glosovat využívá i na sociálních sítích.

„Mám Instagram už přes rok a dávala jsem tam to, co všichni, to je hlava zadek stokrát jinak. Tam prostě nic jiného není. Většina lidí to tam tak dává, vyfotí se přes čtyři filtry a věří tomu, že to tak vypadá,“ nekompromisně tepe do zaslepených uživatelů Instagramu. „A já jsem tam začala dávat obsah, což vzbudilo velkou pozornost, protože představte si, že někdo má názor. To je průser…“ Na sociálních sítích si tak »užívá« i řadu nesnášenlivých komentářů, zvláště pak od fanoušků těch, o které se dovolí jakkoli sarkasticky otřít. Svůj břitký humor uplatňuje ale i v éteru. „V rádiu glosuju už asi šest let,“ popisuje. „Oni mi pošlou nějaké téma – někdy si tedy říkám, panebože, na tohle teda nevymyslím nic. Ale ono se nakonec přeci jen vždycky něco vymyslí.“

Její práci prý pravidelně sleduje a komentuje i její maminka, která má očividně také velmi břitký styl humoru, neboť kdykoli Zuzana nějakou rubriku vynechá, třeba kvůli státnímu svátku, maminka hned telefonuje a ptá se, jestli už ji vyhodili. Koho prý ale v žádném případě nedovede zastavit, je Tomio Okamura. „Natáčela jsem s Okamurou. Pořád něco říkal a já ho žádala, jestli by mohl zmlknout aspoň, když ho představuju. Nedokázala jsem mu skočit do řeči. Jako politická zpravodajka jsem byla vytrénovaná, že musím počkat na nádech a skočit do řeči. Jenže Okamura nedýchá. Nevím, on má snad žábry. Když jsme skončili, řekl mi, že nejsem špatná, jen potřebuju školení, a že mi ho dá. A pak se otočil, a ještě mi řekl, že je singl. Z toho jsem byla mimo.“ Takové nabídce se nelze divit, protože paní Zuzana, ačkoli je čerstvou sedmdesátnicí, je ve skvělé formě nejen co se vyřídilky týče, ale i celkově fyzicky působí velmi svěže.

 

Foto: TV Prima