Zuzana Bubílková nastupuje na Primu do Partie! Ale na obrazu ji neuvidíte!

Nedělní diskusní pořad Partie na Prima family má novou výraznou posilu. Na pozici dramaturgyně pořadu nastupuje novinářka Zuzana Bubílková. Od roku 1984 pracovala jen »na volné noze«, práce na Primě je jejím druhým zaměstnaneckým poměrem v životě.


Zuzana Bubílková se narodila 11. května 1952 ve Zlíně. Ve svých devíti letech se ale musela kvůli léčbě jejího otce z tuberkulózy s rodinou odstěhovat na Slovensko. V Bratislavě vystudovala žurnalistiku na Univerzitě Komenského. Praxi začala v rozhlasovém pořadu Pozor, zákruta! Později pracovala jako zástupce šéfredaktora zpravodajství v STV a v Česku působila hned v několika televizích. Je autorkou řady knih, například Co kamery neviděly, Co týden (ne)dal nebo románu Celebrity.
Na Primě bude především řídit výběr témat a hostů do Partie a podílet se společně s moderátory pořadu Janem Punčochářem a Lenkou Pastorčákovou (na snímcích) na scénáři. Na tuto neděli se Zuzaně Bubílkové podařilo pozvat exprezidenta Václava Klause.


„Podle něj máme vládu, která přešlapuje na místě, nekonstruktivní opozici a mimoparlamentní opozici, která je destruktivní,“ řekla Bubílková, která celé dny obcházela politické strany a snažila se získat jejich názory.


„Užila jsem si i dost legrace. Když jsem volala panu exprezidentovi, myslel si, že se zase jedná o nějaký imitátorský vtípek. Dokonce mi řekl, ať se mu ozve sám pan Punčochář. Pak jsme se tomu společně s Klausem zasmáli,“ prohlásila nová dramaturgyně, která se po letech vrátila ze zábavního průmyslu ke klasické novinařině.

Rozhovor se Zuzanou Bubílkovou čtěte na portálu TopVIP.cz již zítra.

Foto: TV Prima