Zpěvačka Eki vyměnila syna Lucie Bílé za syna Karla Heřmánka!

Zpěvačka Eki, která kromě hudebních úspěchů v českých hitparádách na sebe upozornila videoklipem, kde o její lásku bojuje syn zpěvačky Lucie Bílé Filip Kratochvíl, se vrátila z pracovní cesty do Londýna.


Ve studiu AMF, které je domovským studiem třeba zpěváka George Michaela nebo fenomenálního britského boybandu Blue, natáčela svoje nové album. Pod taktovkou producenta Kize, který má na kontě hned několik světových hitů, spatřilo světlo světa deset hitů. Přestože album přesný termín vydání alba se rozhodne v listopadu, už teď se finalizuje zásadní singl celé desky, aby začal dobývat nejen české hitparády od první poloviny října.


Eki sama přiznává, že vybrat jednu písničku, když všechny jsou naprosto skvělé, bylo na celé přípravě to nejhorší. „Každou z nich, i když jsou stylově různorodé, jsem z nějakého důvodu chtěla pustit ven jako první singl. Nakonec jsem ale dala na radu producenta a doufám, že to bude bomba.“ řekla Eki po příletu do Prahy.


Tady ji čekají další natáčecí dny na filmu Lovci a Oběti, kde si zahrála jednu z hlavních ženských rolí, ale i zazpívala po boku herců jako je Martin Kraus, Martin Pisařík, Tomáš Hanák nebo Karel Heřmánek. Karel Heřmánek mladší je dalším slavným mužem, který se po Filipu Kratochvílovi stal jejim milencem, byť jen před televizní kamerou. Ale uvidíme, čím nás tato temperamentní zpěvačka s řeckými předky ještě překvapí. Její manažerka Eva Decastelo ji vidí za dva tři roky mezi hvězdnou sedmičkou českých zpěvaček. „Sedmička je moje šťastné číslo, proto nemohu říct, že bude mezi pěti,“ dodala Eva Decastelo.


A její zahraniční kariéra? Producenti v Británii sází právě na singl a doufají, že z Eki udělají hvězdu velkých hudebních festivalů. Zatím tomu všechno nasvědčuje.

Podívejte se na klip Eki s Filipem Kratochvílem:

Foto: Archiv Eki