Ze SuperStar Konvičkové je moderátorka!

Poměrně nevýrazná finalistka SuperStar Markéta Konvičková se stále nemůže pořádně prosadit jako zpěvačka a proto si nyní ke zpívání přibrala i moderování. Svou moderátorskou premiéru si odbyla v tandemu se zkušeným spíkrem Petrem Zakopalem v hitparádě nejstahovanějších písní RGM Space. Rádcem v moderování jí byl i její neúnavný manažer, kterým je moderátor a textař Petr Šiška.


Vzhledem k tomu, že si Konvičková se Zakopalem padla víc než do noty, budou se za mikrofonem rádií Kiss potkávat každý měsíc při společném moderování. „Petr je profík a jsem ráda, že se od něj mohu lecos naučit, získávám přehled o tom, co v muzice frčí a tato zkušenost mi velice pomůže při moderování mých koncertů,“ libuje si Markéta.

Přesto, že zatím Konvičková nezaznamenala žádné velké úspěchy jako zpěvačka, nechce se vzdát ani zpíváné. Příští týden vydává své první DVD, které pokřtí Michal David a Vendula Svobodová. A taky pracuje na svém druhém CD pod dohledem producenta Steva Walshe. Pilotní singl k novému cédéčku by se měl objevit začátkem června.

Foto: Petarda Production