Hanka Kynychová si zařádila v Dětech ráje!

Legendární duo Sagvan Tofi a Lukáš Vaculík a zpěváci a tanečníci z muzikálu Děti ráje podpořili děti z Dětského domova Tišnov a spolu s oblíbenou cvičitelkou Hankou Kynychovou tak odstartovali další ročník projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou.


„Děti z Tišnova vyhrály v loňském roce v rámci projektu možnost zahrát si v muzikálu Děti ráje. Celý rok s nimi účinkující v čele s Míšou Noskovou trénovali. A nyní se dětem jejich dřina zúročila. Jejich vystoupení jsme využili pro zahájení již pátého jubilejního ročníku projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou,“ prozradila nám Hanka Kynychová, která měla před představením velkou trému. „Holkám z Tišnova jsem věřila, jsou šikovné. Ale přesto jsem byla nervózní, aby vše dobře dopadlo,“ vysvětluje Hanka, která si spolu s dětmi ve známém muzikálu pořádně zařádila. Děti z dětského domova se tak díky vlastní píli dostaly tam, kam vzhledem ke svému talentu patří – do profesionálních podmínek tanečního a muzikálového světa.


V loňském roce se do projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou zapojilo přes čtyři sta dětí z třiceti dětských domovů po celé republice. „Věřím, že letos na tom budeme podobně. Projekt se během těch let vyvinul a je úspěšný právě díky týmu lektorů, kteří s námi dětem pomáhají, cvičí s nimi a věnují jim svůj čas,“ dodává Hanka s tím, že i letos bude s Dětmi ráje spolupracovat.

Foto: Petr Symerský