Zapomenutá zpěvačka Gabriela Goldová ohlásila návrat!

Zpěvačka a moderátorka Gabriela Goldová, o které jsme už řadu let neslyšeli, ohlásila comeback. A při příležitosti benefičního koncertu v Martinském mlýně pokřtila své nové CD s názvem Přistávací ranvej. Kmotry se stala vybraná pětice umělců a kamarádů Jana Paulová, Roman Vojtek, Martin Harich, Zbyněk Drda a Martin France. Křtilo se netradičně s novou zlatou Honey slivovicí, což tematicky ladilo s jejím příjmením Goldová. Křest se nesl ve velmi veselém duchu, dokonce to byl podle některých zúčastněných nejveselejší a nejdelší křest za posledních deset let. Kmotři popřáli desce mnoho věcí ale především, aby byla co nejvíce poslouchaná a našla si mnoho příznivců.


CD Přistávací ranvej obsahuje třináct pohodových skladeb nejen o lásce, jako jsou Nejlepší den, Snad pozveš mě dál či Chci žít láskou. Gabriela připravovala novou desku opravdu od srdce s hlavním cílem podpořit děti z Nadačního fondu Dětský úsměv, aby jejich dětství bylo také naplněno radostí a láskou. Tento rok se stala jeho patronkou a nyní se snaží zajistit finanční prostředky pro rekonstrukci centra, ve kterém žijí matky s dětmi v tíživé životní situaci.


Novou desku lze zakoupit pouze zasláním SMS na číslo 902 06 ve tvaru: GABI JMÉNO PŘÍJMENÍ ADRESA PSČ OBEC. Poté bude objednané CD doručeno přímo na zadanou adresu. Službu technicky zajišťuje společnost ERIKA a.s. Cena zpětné SMS je 240 Kč vč. DPH. www.erika-as.cz, www.platmobilem.cz, který bude okamžitě předávat část z prodeje nadačnímu fondu. Nákupem fanoušci společně přispějí na všestrannou podporu dětí umístěných v centru v pražské Krči. Z každého prodaného CD totiž Gabriela ihned posílá částku 50 Kč právě Nadačnímu fondu Dětský úsměv, jehož je Goldová čerstvou ambasadorkou.

Foto: Martin Production