Zaostřeno na Karla Gotta! Tajemství z jeho kariéry i ze zákulisí politiky

Nové číslo časopisu Prima Zoom přichází po Jaromíru Jágrovi s dalším exkluzivním rozhovorem – tentokrát čtenářům přibližuje českou hudební ikonu, Karla Gotta. Kromě výjimečného interview se zlatým slavíkem se mohou čtenáři těšit na utajené příběhy českých dějin, příběh o cestě bílého zlata (kokainu) do nosů zbohatlíků, pravdu o vlcích, cestopis Petra Horkého a další zajímavé články. Pro všechny fanoušky Karla Gotta připravil Prima Zoom překvapení – limitovanou sérii 1 000 výtisků, které mají odlišnou titulní stranu – stylizovanou fotografii Karla Gotta jako tajemného muže v kápi. Zářijové číslo Prima Zoom je k dostání od 27. září v distribuční síti PNS za 68 korun.

Prima ZOOM_titulka

Velmi mě těší, že po ojedinělém rozhovoru s Jaromírem Jágrem přinášíme čtenářům další exkluzivní osobnost, pana Karla Gotta, který se v interview ohlíží za významnými milníky své kariéry, ale nebojí se zabrousit i do politických témat. Mistra jsme nafotili v několika netradičních stylizacích v knihovně Teologického sálu Strahovského kláštera,“ říká k aktuálnímu vydání Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zodpovědný i za tištěné tituly.

Prima ZOOM_titulka_limitovana edice

A na co dalšího se mohou čtenáři těšit? V rámci seriálu Utajené příběhy českých dějin jim budou představeny zajímavé reportáže – Psychotronika v časech »materialistické« vědy; K čemu gestapo potřebovalo českého mága?; Neobjasněné kauzy padesátých let; Mnichov před Mnichovem či Zašifrovaná sdělení tradičních pohádek. Přečtou si také o jedné z nejexkluzivnějších drog milionářů a celebrit a v Británii právě teď nejoblíbenějším narkotiku – o kokainu. Zjistí, že mikroby můžou přeměnit Mars na přívětivou planetu. Zaujme je jistě také cestopis Petra Horkého se zamyšlením o vodě. A nebudou chybět ani tipy na premiérové dokumenty vysílané na Prima Zoom a množství dalších tematicky rozmanitých článků.

Titul vydává FTV Prima podobně jako ostatní časopisy pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68 korun.

Foto: TV Prima