Zamilovaná misska Nováčková konečně ukázala přítele!

Z tváře jí nemizí úsměv, zkoušky ve škole si odškrtává jak na běžícím pásu a díky dokonalým mírám si nemůže stěžovat ani na nedostatek modelingových zakázek. I když v médiích ji v podstatě nevidíme. Pokud by tvůrci reklamy na štěstí hledali, koho do ní obsadit, byla by Jitka Nováčková ideální kandidátkou. Pozapomenutá Česká Miss 2011 totiž štěstím doslova září. A může za to láska! Jednadvacetiletá blondýnka je už téměř rok zamilovaná do pohledného studenta architektury Marka, se kterým poprvé vyrazila do společnosti. A o tom, že jsou její city opětované, nebylo pochyb.


Konec tajností, po boku Jitky Nováčkové je oficiálně nový muž! Česká Miss 2011 se s ním poprvé ukázala na exkluzivní pre-order party americké módní značky Affliction, kterou si oblíbily i oscarová herečka Sandra Bullock, módní ikona Blake Lively nebo zpěvačka Avril Lavigne. Nejde přitom o žádný nezávazný románek, ale téměř roční známost. „Potkali jsme se loni na plese v Českých Budějovicích, tam přeskočila jiskra a bylo to jasné,“ shoduje se zamilovaný pár, který poslední měsíce trávil psaním zápočtových prací a čtením skript a společenským událostem se vyhýbal.


„Ve středu jsem měla poslední zkoušku, zimní semestr je tak úspěšně za námi, proto jsme se rozhodili udělat si radost a vyrazili obhlídnout novou kolekci. Marek neprotestoval, nakupování ho baví, a i kdyby ne, od začátku věděl, co ho čeká,“ směje se vítězka jediné národní soutěže krásy a naráží přitom na skutečnost, že její přítel v ní už při prvním setkání poznal Českou Miss.


A protože affliction znamená v českém překladu utrpení, přišla řeč také na to, co je nová dvojice českého šoubyznysu ochotna jeden druhému trpět. A zatímco krásná blondýnka popsala svůj protějšek jako pana Božského, hnědovlasý sympaťák se pěkně rozpovídal: „Nemám rád, když se Jitka rozčiluje. I když na to nevypadá, je cholerička a občas ji dokáže vyvést z míry úplná maličkost. Uklidnit ji, mi pak dává pořádně zabrat,“ vypráví pobaveně Marek, kterého těší, že v podstatných věcech se shodnou a k hádkám tak není důvod.

Foto: Affliction