Yvetta Blanarovičová vyznala lásku Janu Krausovi: Vždycky jsem si říkala, proč já mám nejradši takové lumpy!

Herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová přijala po návštěvě 7 pádů Honzy Dědka i pozvání do konkurenční televizní Show Jana Krause. Moderátor ji hned v úvodu překvapí otázkou, zda je pokorná. „Kdybych si v letech, kdy jsem byla v divadle nebo ve filmu, moc vyskakovala na ty bardy, tak bych asi dostala po papuli,“ odpovídá herečka, která je aktivní na sociálních sítích, kde si užívá přízeň svých sledujících.

S nimi sdílí i různé osobní trampoty či vtipné rozhovory se svojí pětaosmdesátiletou maminkou. „Ona je nesestřelitelná… Furt mi leze na štafle. Kupříkladu když je doma najednou ticho, tak vím, že někam leze,“ vypráví Yvetta o své mamince, „babi je prostě výborná! Na jaře jsem udělala osm pytlů zeminy, dala jsem je do předsíně, a zase nastalo to ticho… a ona těch osm pytlů zeminy odnesla do blízkého lesa a tam to rozhodila. Ve svých osmdesáti pěti letech.“ A kde se vzala ta zemina? „Za covidu jsem si řekla, že než abych koukala do zdi, tak jsem v tom velmi moderním baráku osadila terasu. Kromě brambor a cibule jsem tam nasadila úplně všechno. Já jsem se nudila.“ Políčko, které si na terase založila, jí prý pak vydalo slušnou úrodu, takže si vypěstovala, co potřebovala. „Měla jsem tam rajčata, okurky, papriky… nevěděla jsem, co nás čeká, a strašně jsem se nudila,“ zdůrazňuje ještě jednou a dodává, že ta doba je naštěstí pryč a nyní ji čekají koncerty a účinkování v činohře.

Zároveň si také posteskne, že její syn Mates, který nikdy moc divadlu neholdoval, začal nyní chodit na různá představení, ale ne na její. „Teď si k tomu nachází normální cestu, ale chodí na představení, kde nehraju. A docela ho to i zajímá.“ Jan Kraus na to vyjádří podezření, že je to možná kvůli nějaké nové známosti, a na to konto se Yvetta podělí o vtipné historky, jak bulvární novináři považovali jejího syna za jejího mladého milence či jak se po ránu v kuchyni seznámila s jeho přítelkyní. „Matyáš byl vůbec výborný, protože on mě hodně cvičil… psychiku, no…“ Na závěr se Jan Kraus dočká od Yvetty obdivného vyznání. „Já jsem do vás… ne, to nemůžu říct… vy jste byl takový lump, že já jsem si vždycky říkala, proč já mám nejradši takové lumpy!“

V dalším dílu Show Jana Krause se představí režisér a herec Jakub Kohák, herečka Yvetta Blanarovičová a biolog Roman Figura. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 2. listopadu ve 21.35 hodin na Primě.

 

Foto: TV Prima